معماری
خانه / آموزش ها / گیفت کارت فری فایر + دانلود بازی فری فایر Garena Free Fire

گیفت کارت فری فایر + دانلود بازی فری فایر Garena Free Fire

یکی از بازی هایی که امروزه بین کاربران بسیار مورد توجه قرار گرفته بازی فری فایر است که این بازی گرافیک بسیار بالایی دارد. در این بازی شما می بایست مراحل را طی کنید، اما با خرید گیفت کارت فری فایر Free Fire خرید ها و عبور از مراحل بسیار راحت تر می گردد زیرا از سلاح ها و تجهیزات مختلف بهره مند می‌شوید. پس از اتمام خرید، کد گیفت کارت در اختیار شما قرار می‌گیرد و با استفاده از اعتبار کسب شده می‌توانید تجهیزات بازی فری فایر خود را کامل نمایید.

گیفت کارت جم فری فایر – الماس

به دنیایی بدون محدودیت از ماجراجویی و هیجان خوش آمدید! گیفت کارت فری فایر، یک بلیط ورود به دنیایی پر از مسابقات هیجان‌انگیز و تلاش برای بقاست. این گیفت کارت‌ها به شما کمک می‌کنند تا در قلب یک بازی جذاب و استراتژیک همراه با دوستانتان یا دنیایی از بازیکنان خارجی شرکت کرده و بهترین لحظات را تجربه کنید.

با گیفت کارت فری فایر، دیگر نگرانی درباره کسب منابع و امکانات برای پیشرفت در بازی نخواهید داشت. این کارت‌ها به شما اکمک می‌کنند تا به سرعت به امکانات انحصاری بازی دسترسی داشته باشید و با قدرت و آرامش بیشتری به میدان نبرد بروید!

از شگفتی‌های مختلف گیفت کارت فری فایر برای به دست آوردن اسلحه‌های قدرتمند گرفته تا ارتقاء شخصیت و امکانات خاص، هیچ چیز دیگری از دست شما در این ماجراجویی جذاب نمی‌رود. این گیفت کارت‌ها راهی سریع و مطمئن برای ورود به دنیایی از رقابت‌های سخت و لحظات پر از احساسات هیجان‌انگیز است.

آماده هستید تا برای بقا و پیروزی، هر لحظه را به یک فرصت تبدیل کنید؟ با گیفت کارت فری فایر، بهترین تجربه‌ها را از بازی با دوستانتان و یا در میدان جنگ با نفرات جدید تجربه کنید و به راحتی از تمامی امکانات بازی بهره‌مند شوید. با این گیفت کارت، یک ماجراجویی‌ای بی‌نظیر در دنیای فری فایر را شروع کنید!

در ادامه نحوه ردیم کردن گیفت کارت فری فایر را توضیح می‌دهیم…

نحوه ردیم کردن گیفت کارت فری فایر:

 1. ورود به حساب کاربری:
  وارد حساب کاربری خود در سایت گارنا شوید یا حساب کاربری بسازید.
 2. پیدا کردن بخش گیفت کارت یا کدهای هدیه:
  در بخش مربوطه از حساب کاربری خود جستجو کنید تا به بخش گیفت کارت یا کدهای هدیه برسید. این بخش در بخش حساب کاربری یا پروفایل وجود دارد.
 3. انتخاب گزینه رد کردن یا استفاده کردن از کد:
  گزینه‌ای که اجازه ردیم کردن یا استفاده کردن از ردیم کد را به شما می‌دهد را انتخاب کنید.
 4. ورود ردیم کد یا گیفت کارت:
  کد گیفت کارت یا ردیم کد را وارد کنید. این کد معمولاً شامل یک سری اعداد است.
 5. تأیید و اعمال عملیات:
  بعد از وارد کردن کد، اطمینان حاصل کنید که می‌خواهید آن را رد کنید و یا استفاده کنید. سپس دستورالعمل‌های داده شده را دنبال کنید.
 6. تأیید نهایی:
  لازم است دوباره تأیید کنید که می‌خواهید کد را رد یا استفاده کنید.

جم فری فایر چیست؟

بازی معروف Free Fire به علت سبک بازی و گرافیک جالب خود، پلیرهای زیادی در سراسر دنیا دارد.

این بازی اعتیاد آور نوعی پول مجازی دارد. این پول مجازی برای شما امکان خرید اسکین، اسلحه، کلاه، ماشین و … را فراهم می کند.

شما می توانید با بازی کردن، یا خرید گیفت کارت الماس فری فایر این پول مجازی را کسب کنید.

در ایران به دلیل وجود تحریم ها، امکان استفاده از حساب های بین المللی وجود ندارد. به همین دلیل شما می توانید با استفاده از سایت های واسطه، با پرداخت مبلغ اصلی به اضافه مقدار کمی کارمزد، برای خرید اقدام کنید.

پس از انتخاب تعداد جم یا الماس مورد نظر و پرداخت هزینه آن، یک کد برای شما ارسال می شود.

در ادامه نحوه استفاده از این کد و شارژ کردن اکانت فری فایر را به شما آموزش خواهیم داد.

درباره اشتراک هفتگی و ماهانه فری فایر:

اشتراک هفتگی:

با تهیه اشتراک هفتگی فری فایر در ابتدا ۱۰۰ الماس دریافت میکنید و روزانه ۵۰ الماس به مدت ۷ روز به اکانت شما واریز میشود.

در مجموع ۴۵۰ الماس در هفته دریافت میکنید.

همچنین محصولات داخل فروشگاه بازی شامل تخفیف شده و امتیازات دیگری نیز دریافت میکنید.

اشتراک ماهانه:

با تهیه اشتراک ماهانه فری فایر در ابتدا ۵۰۰ الماس دریافت میکنید و روزانه ۷۰ الماس به مدت ۳۰ روز به اکانت شما واریز میشود.

در مجموع ۲۶۰۰ الماس در ماه دریافت میکنید.

همچنین محصولات داخل فروشگاه بازی شامل تخفیف شده و امتیازات دیگری نیز دریافت میکنید.

نکته:

جم موجود در اکانت شما قابل انتقال نیست. اگر برای اکانتی غیر از خودتان جم می خرید، برای Redeem کردن، آیدی اکانت مورد نظر را وارد کنید.

گیفت کارت جم فری فایر تاریخ انقضا ندارد. پس از شارژ کردن اکانت، در زمان دلخواه می توانید از اعتبار خود استفاده کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال، حین خرید گیفت کارت جم فری فایر با پشتیبانی گیفت کارت باز در تماس باشید.

نحوه شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire:

۱. ابتدا IP خود را تغییر دهید و وارد سایت shop2game.com شوید.

۲. روی عکس فری فایر کلیک کنید.

شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire
شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire

۳. سپس روی گزینه ی پلیر آیدی کلیک کنید.

شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire
شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire

۴. آیدی بازی خود را وارد کنید و بر روی Login کلیک کنید. (آیدی به صورت عدد می باشد)

شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire
شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire

۵. بالای صفحه ، اسم بازیکن را چک کنید.

۶. کد گیفت کارت جم فری فایر خریداری شده از وبسایت گیفت کارت باز Giftcardbaz.com را در قسمت Garena Prepaid Card Password وارد کنید.

شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire
شارژ کردن اکانت فری فایر با گیفت کارت جم Free Fire

۷. سپس روی Confirm کلیک کنید.

۸. اکانت فری فایر شما ، به همان میزان گیفت کارت خریداری شده در همان لحظه  شارژ می شود.

در صورتی که قصد خرید جم به صورت شارژ شده در اکانت را دارید میتوانید از صفحه خرید جم فری فایر استفاده کنید.

نکات : 

جم موجود در اکانت شما قابل انتقال نیست. اگر برای اکانتی غیر از اکانت خودتان جم می خرید ، برای Redeem کردن ، آیدی اکانت مورد نظر را وارد کنید.

گیفت کارت جم فری فایر تاریخ انقضا ندارد. پس از شارژ کردن اکانت ، در زمان دلخواه می توانید از اعتبار خود استفاده کنید.

مزایای خرید گیفت کارت فری فایر

 • دسترسی آسان و سریع به کد فری فایر الماس
 • بدون نیاز به واسطه
 • امکان ارسال هدیه
 • افزایش سرعت در دریافت جم
 • امنیت بیشتر
 • تضمین ۱۰۰ درصد دریافت جم

خرید گیفت کارت فری فایر دارای مزایای بسیاری است.

۱. آسانی و تسریع فرآیند خرید: گیفت کارت فری فایر به شما امکان می‌دهد به سرعت و آسانی به اقلام مورد نیازتان در بازی دسترسی پیدا کنید.

با خرید گیفت کارت، نیازی به وارد کردن اطلاعات بانکی یا اطلاعات شخصی و حتی خرید جم فری فایر ندارید. شما فقط کافی است کد گیفت کارت را وارد کنید و ارزش آن به حساب بازی شما اضافه می‌شود.

این موضوع به شما صرفه‌جویی در زمان و اطلاعات شخصی خود را تضمین می‌کند و نیازی به انتظار برای دریافت جم های خود نخواهید داشت.

۲. هدیه‌ای مناسب برای دوستان و خانواده: گیفت کارت فری فایر به عنوان یک هدیه مناسب برای دوستان و خانواده در نظر گرفته می‌شود.

با خرید گیفت کارت فری فایر، شما می‌توانید آن را به عنوان یک هدیه به دیگران ارسال کنید و آنها را قادر به خرید آیتم‌های مورد علاقه خود در بازی فری فایر کنید.

بعضی از سوالات متداول شما در مورد “خرید گیفت کارت فری فایر”

 1. گیفت کارت فری فایر یعنی چی؟

گیفت کارت Free Fire یک کارت هدیه به صورت کد هست که برای بازی فری فایر قابل استفاده است. گیفت کارت فری فایر به شما امکان می‌دهد که بدون نیاز به هیچ واسطه ای خودتان برای خودتان جم فری فایر بخرید

 1. چگونه میتوانم گیفت کارت فری فایر دریافت کنم؟

شما میتوانید از سایت گیفت کارت باز اقدام به خرید ردیم کد فری فایر کنید.

 1. زمان تحویل کد گیفت کارت فری فایر چقدر است؟

گیفت کارت های ردیم کد فری فایر سایت Giftcardbaz.com بلافاصله پس از خرید برای شما ارسال خواهد شد.

گیفت کارت فری فایر کد گیفت ۱۰۰ جم فری فایر, کد گیفت ۲۱۰ جم فری فایر, کد گیفت ۵۳۰ جم فری فایر, کد گیفت ۱۰۸۰ جم فری فایر, کد گیفت ۲۲۰۰ جم فری فایر

گیفت کارت فری فایر

«فری فایر» یک بازی آنلاین بسیار محبوب و پرطرفدار در سبک بازی‌های بتل رویال و تیراندازی برای دستگاه‌های موبایل و کامپیوترهای شخصی است. در این بازی، شما به یکی از جزیره‌های مختلف اعزام می‌شوید و با دستیابی به انواع اسلحه‌ها و تجهیزات، با سایر بازیکنان به رقابت می‌پردازید.

این بازی شامل ویژگی‌های زیر است:

 • فری فایر برگرفته از مفهوم بتل رویال است که شما با ۵۰ نفر دیگر به یک منطقه اعزام می‌شوید و در مکانی تصادفی فرود می‌آیید.
 • هدف اصلی از بازی، زنده ماندن و از بین بردن سایر بازیکنان است تا به عنوان آخرین بازمانده برنده شوید.
 • شما می‌توانید از انواع اسلحه‌ها، تجهیزات نظامی، وسایل دفاعی و داروها برای افزایش شانس بقا و ایجاد مزیت در میدان جنگ استفاده کنید.
 • تاکتیک‌های مختلفی از جمله پنهان شدن، ساخت دیوار و یا ایجاد اتحاد با سایر بازیکنان را می‌توانید برای بقا در بازی به کار ببرید.
 • گرافیک بالا، محیط‌های متنوع و گیم‌پلی سرگرم‌کننده، از ویژگی‌های جذاب این بازی می‌باشد.
 • با گذشت زمان، نرم افزار بازی با اضافه شدن به روزرسانی‌ها و حالت‌های جدید ارتقا داده می‌شود و تنوع بیشتری به بازی اضافه می‌شود.
 • وجود مسابقات و رقابت‌های آنلاین جهانی در فری فایر، فرصتی را برای رقابت با بازیکنان حرفه‌ای و کسب جوایز ارزشمند فراهم می‌کند.
 • شبکه اجتماعی داخل بازی امکان برقراری ارتباط با دوستان و یا بازیکنان دیگر را به شما می‌دهد و امکان ایجاد تیم‌های هماهنگ برای مبارزه در بازی فراهم می‌کند.
 • محبوبیت بالای این بازی در بین بازیکنان جهانی باعث شده تا جوامع آنلاین فعال و آموزش‌های وسیعی از بازی، توسط طرفداران فری فایر شکل بگیرد.
 • قابلیت سفارشی‌سازی شخصیت، لباس، اسلحه‌ها و تجهیزات مختلف به شما این امکان را می‌دهد تا به سلیقه خودتان بازی را تجربه کنید.
 • تعاملات مختلف در بازی شامل صحبت کردن با بازیکنان دیگر، استفاده از ایموجی‌ها و ایجاد ارتباطات مختلف باعث می‌شود که تجربه و مهارت شما بهبود یابد.

کمین کن، تیراندازی کن و زنده بمان؛ این خلاصه‌ای از بازی بی‌نظیر فری فایر (Free Fire) میباشد.جم فری فایر: پول یا این که ارز رایج باطن بازی گارنا فری فایر میباشد که برای خرید تجهیزات داخل بازی گزینه به کارگیری قرار میگیرد و برخی با اسم الماس فری فایر هم شناخته می‌شود. بدون‌شک اکنون، فری فایر شایسته ترین بازی تیراندازی مدل بقا یا این که بتل رویال قابل انجام در تلفن همراه میباشد. استقبال نادر نظیر و خارق العاده گیمرها و دانلود بیش تر از ۲ میلیاردی این بازی، علامت از محبوبیت بالای این بازی دارااست.

دانلود بازی فری فایر Garena Free Fire 1.102.1 2023 برای اندروید ( جدید )

Garena Free Fire فری فایر بازی فوق العاده اندرویدی با ویژگی های منحصر به فرد در سبک بازی های آنلاین است. این بازی توانسته خود را در رس ده میلیون بار دانلود و نصب فعال از سرتاسر جهان قرار دهد. از این بازی می توان به عنوان بهترین بازی تیراندازی و زنده ماندن یعنی در سبک بقا اشاره کرد.

دانلود و نصب بازی فری فایر با لینک مستقیم در ادامه قرار داده شده است. ما همواره سعی می کنید جدیدترین آپدیت و بروزرسانی ها را سر موقع قرار دهیم. همچنین راهنماییی هم لازم هم انجام شده و در واقع فری فایر بدون دیتا را قرار داده ایم.

 

چالش زنده ماندن و بقا در یک جزیره دور افتاده

بازی پیچیدگی های خاص خودش را دارد اما با بازی کردن بعد از چند دقیقه می توانید چالشهای بازی را شوید و بهترتر گیم پلی را مدیریت کنید. بازی از آنجا شروع می شود که شما در یک جزیره دور افتاده قرار خواهید گرفت. با چالش های بسیاری روبرو خواهید شد که زنده ماندن شما را به صورت جدی در معرض خطر قرار می دهند.

همان طور که در ابتدای بازی گارنا فری فایر به آن اشاره شد این یک بازی فوق العاده بقا و زنده ماندن است.شما در آن شاهد چالش های جذابی خواهید بود. بازی  Free fire آنلاین است به طوری که شما در ۱۰ دقیقه ابتدایی در یک جزیره دور افتاده قرار خواهید گرفت که تنها چیز در اولویت برای شما زنده ماندن و ادامه بقا می باشد.

یکی از جذابیت ها این است که علاوه بر شما ۴۹ بازیکن دیگر نیز در آنجا فرود خواهند آمد و یک چالش عالی را به وجود خواهند آورد!

 

بازی آنلاین به صورت همزمان با ۱۰ ها بازیکن دیگر در جزیره !

شما از همان ابتدا می توانید به عنوان یک بازیکن نقطه سقوط خود را انتخاب نمایید و در آن نقطه سقوط کنید. شما و دیگر بازیکنان با وجود در بازی Garena Free Fire می توانید از نقطه‌ای که انتخاب کرده و شروع به حرکت کنید و در مسیر با چالش‌های روبرو خواهد شد که می توانید از وسایل موجود نیز بهره ببرید. به وسایل نقلیه برسید و از طریق آن ها شروع به حرکت و رانندگی نمایید تا به صورت وسیع و کامل نقشه جزیره را کاوش کنید و بسیاری از موارد را کشف نمایید.

شما می توانید همچنین در بازی کمی کردن بپردازید و تیراندازی را یاد بگیرید تا در مواقعی که مورد نیازتان است و برای دفاع نیاز دارید تیراندازی را شروع کنید. در کل نه تنها در این بازی بلکه در همه بازی های بقا و زنده ماندن در واقع یک هدف وجود دارد و آن نیز نگه داشتن جان خود است که باید تمام تلاشمان را کنید تا زندگی را از دست ندهید .

دانلود بازی فری فایر Garena Free Fire 1.102.1 2023 برای اندروید ( جدید )
دانلود بازی فری فایر Garena Free Fire 1.102.1 2023 برای اندروید ( جدید )
شرح پایانی بازی فری فایر

بازی Garena Free Fire از گرافیک و طراحی فوق العاده برخوردار است که توسط استودیو  بازی سازی Garena International I در گوگل پلی عرضه شده است. علاوه بر این مارکت های ایرانی از جمله بازار و مایکت عرضه شده است. 

نسخه هک شده و مود یا به اصطلاح نسخه های دیگر از جمله پول و الماس بی نهایت برای این بازی یعنی فری فایر عرضه نشده است و این بازی دارای چنین نسخه های غیر رسمی نمی باشد.

برای اجرای صحیح بازی بهتر است از آخرین و جدیدترین نسخه آن بهره ببرید. از این رو نیز لازم به ذکر است که بازی به طور مداوم نیاز به اینترنت دارد . 

 

شرح ویژگی های بازی Garena Free Fire فری فایر :

تیرانداز در راستای زنده ماندن و بقا

صحنه های جذاب با کفیت بالا در بازی وجود دارد که شما در حالت بقا و در جهت زنده ماندن باید به دنبال سلاح بگردید. همچنین منطقه به نوعی پر خظر است و از این رو زنده ماندن شما اهمیت زیادی پیدا می کند و بازی پرچالشیتر می شود. شما باید در اغلب اوقات در منطقه بمانید و پناهکاه خود را محکم تر نمایید تا در برابر دشمنان از طریق سلاحج های موجود دفاع کنید.

انواع حملات حیوانی و بسیاری دیگر از تحدید ها را شاهد خواهید که هر کدام از آن ها از مسیر و جهت های مختلف به سوی شما حمله خواهند شد. در کل باید هواستان به همه چی باشد.

 

حماسه های زنده ماندن در چالش با ۵۰ بازیکن از سرتاسر جهان

بازی Garena Free Fire گیم پلی سریع و ساده  دارد که در آن شما در چالش های ۱۰ دقیقه ی قرار خواهید گرفت و در این مدت باید سعی خود را برای زنده ماندن و ادامه چالش بقا به کار بگیرید.همچنین وظایفی وجود دارد که باید به آن ها نیز عمل کنید.

 

وجود گروه های ۴ نفره، با امکان گفت و گو صوتی

شما می توانید در بازی فری فایر شاهد گروه های ۴ نفره باشید که حتی خودتان می توانید یکی از این گروه ها را ایجاد نمایید. می توانید چت و گفت و گو در مورد بازی داشته و حتی چت صوتی با دیگر بازیکنان را تجربه نمایید.

شما می توانید بسیاری از موارد را در فروشگاه موجود در بازی را بخرید که عبارتند هستند از موار و وسایلی برای زنده ماندن و سلاح های متنوع. برای خرید free fire diamonds می توانید به فروشگاه گیفت کارت باز دات کام به آدرس اینترنتی giftcardbaz.com مراجعه کنید .

جهت دریافت کد های تخفیف خرید گیفت کارت ، دریافت جم فری فایر رایگان می توانید کانال اینستاگرام ، تلگرام  و شبکه های اجتماعی گیفت کارت باز عضو شوید . همین طور می توانید عضو خبرنامه ما شوید .

داشتن گرافیک واقع گرایانه و گیم پلی

کنترل های آسان و سریع که بازی را جذابتر از همیشه قرار داده است و همچنین این بازی گارانا فایر به مرور زمان در نسخه ها و عرضه آپدیت های متفاوت از لحاظ گرافیک ، کیفیت ، صحنه ها و کنترل ها بهبود یافته است و بهترتر از قبل شده. شما می توانی در بازی شاهد گرافیک و گیم پلی جذاب و عالی باشید که به صورت روان اجرا می شود.

دانلود بازی Free Fire از گوگل پلی

جهت خرید آنلاین گیفت کارت جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی ما به آدرس Giftcardbaz.com  مراجعه کنید .

خرید جم فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *