معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / پلی استیشن نتورک دیگر فیلم و سريال نمی‌فروشد

پلی استیشن نتورک دیگر فیلم و سريال نمی‌فروشد

شرکت سونی به تازگی در وبلاگ رسمی پلی استیشن خبر از توقف عرضه سرویس خرید محتوای دیجیتالی از پلی استیشن نتورک داده است.

پلی استیشن نتورک

این وب سایت اعلام کرده که از تاریخ ۳۱ اوت ۲۰۲۱ دیگر هیچ از محتوای مربوط به فیلم و سریال‌ها را از طریق پلی استیشن نتورک به فروش نخواهد گذاشت و از این پس کاربران می‌توانند از سرویس‌های مبتنی بر خرید اشتراک محتوای مورد نظر خود را دریافت کنند.

تا پیش از این شرکت سونی سرویس PlayStation Vue را توسعه داده بود که از طریق آن کاربران می‌توانستند با خرید اشتراک اقدام به پخش محتوای ویدیویی مختلف در کنسول بازی خود کنند. اما سونی این سرویس را در سال ۲۰۱۹ متوقف کرد، پس از این موضوع نیز خرید محتوای ویدیویی که تا پیش از این از طریق پلی استیشن نتورک ممکن بود دیگر ارائه نمی‌شود و کاربران نمی‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

سونی از کاربران پلی استیشن درخواست کرده تا محتوای خود را از سرویس‌هایی نظیر نتفلیکس، HULU و HBO Max دریافت کنند که امکانات بهتری را به کاربران ارائه می‌دهد. این سرویس‌ها امکان پخش و استریم محتوای ویدیویی نظیر فیلم، سريال و محتوای دیگر را از طریق بستر اینترنت فراهم میاوردند و حالا نیز این سرویس‌ها قرار است به عنوان جایگزینی برای سرویس اصلی پلی استیشن نتورک به فعالیت ادامه دهند.

سیاست سونی احتمالاً بر این مبنا است که با اعمال تغییرات یاد شده روی توسعه بازی‌ها و عرضه آن‌ها تمرکز بیشتری کند و فعلاً تمایلی به ارائه امکانات مربوط به فیلم‌ها و سریال‌ها از طریق این سرویس را نخواهند داشت.

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *