معماری
خانه / کنسول بازی / هفته آینده پلی استیشن ۴ با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش می‌رسد

هفته آینده پلی استیشن ۴ با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش می‌رسد

سونی تصمیم گرفته تا هفته آینده کنسول پلی‌استیشن ۴ را با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش برساند.(پلی استیشن ۴)

به تازگی سونی اعلام کرده که کنسول قدرتمند پلی استیشن ۴ هفته آینده و از تاریخ ۲۱ آذر یک کاهش قیمت موقت خواهد داشت. این شرکت تصمیم گرفته تا باندل Uncharted 4 نسخه اسلیم پلی‌استیشن ۴ را با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش برساند. پیش از این نیز به مناسبت بلک فرایدی این کنسول با همین قیمت به دست مشتریان می‌رسید. سونی در خصوص این موضوع در پلی‌استیشن بلاگ گفت:

    ما این پیشنهاد خوب را پیش از این در جریان بلک فرایدی داشتیم و همین موضوع در فروش پلی‌استیشن ۴ تاثیر مثبتی داشت بنابراین باری دیگر تصمیم گرفتیم تا این ماه نیز برای مدتی محدود کنسول خود را با قیمت ۲۵۰ دلار عرضه کنیم.

این تخفیف تا تاریخ ۴ دی در ایالات متحده و همچنین کانادا در جریان بوده و در این کشور پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۳۳۰ دلار کانادا به فروش خواهد رسید. این حرکت از سوی سونی باعث می‌شود تا این کنسول ۵۰ دلار ارزانتر شود. البته باید منتظر بمانیم که آیا مایکروسافت نیز ایکس‌باکس وان را با تخفیف ارائه خواهد کرد یا خیر.

پلی استیشن ۴

پلی استیشن 4
پلی استیشن ۴

ایکس‌باکس وان چندین ماه است که به صورت متوالی پرفروشترین کنسول در آمریکا و انگلستان می‌شود که البته فردا با انتشار آمار تحلیلی از سوی موسسه NPD متوجه می‌شویم که پلتفرم مایکروسافت توانسته باری دیگر بر پلی‌استیشن ۴ غلبه کند یا خیر ؟

منبع:Game Spot

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *