معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / هشدار سرویس استیم به فعالیت های غیرمتعارف

هشدار سرویس استیم به فعالیت های غیرمتعارف

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که سرویس استیم اخیراً اقدام به مسدود و غیرفعال سازی برخی از اکانت‌های کاربران کرده است.

سرویس استیم

سرویس استیم

بر اساس این گزارش، کاربرانی که به صورت غیرمعمول اقدام به ساخت اکانت در ریجن ها و مناطق مختلف می‌کنند، از طرف استیم شناسایی شده و اکانت آن‌ها مسدود می‌شود. این مسئله به دلیل نرخ تبدیل ارز مورد استفاده توسط این کاربران بوده است که باعث می‌شود که تا اکانت‌های منتشر شده به حالت Restrict برود.

این مشکل در حال حاضر در ریجن آرژانتین بیشتر از همه گزارش شده است و باعث دردسرهای بسیار زیادی برای کاربران شده است. با توجه به این موضوع، به کاربران توصیه می‌شود تا در صورت تمایل برای خرید گیفت کارت استیم، حتماً به ریجن اکانت و گیفت کارت استیم والت آن دقت کنند و از تطابق آن‌ها با یکدیگر اطمینان حاصل کنند.

شرکت VALVE همچنین طی بیانیه‌ای اعلام کرده که طی تغییرات اخیر در استیم، گیفت‌های hkd و twd که برای هنگ کنگ و تایوان هستند، امکان شارژ در اکانت‌های آرژانتین را ندارند. با توجه به این موضوع، حتماً از کاربران درخواست می‌شود تا پیش از خرید گیفت کارت استیم والت ریجن آن‌های موجود را با بخش پشتیبانی هماهنگ کنند.

گفتنی است که در حال حاضر گیفت کارت استیم والت USD فقط برای اکانت‌های آمریکا است و اکانت‌های آرژانتین فقط امکان دسترسی به گیفت کارت‌های ARS را دارد.

از کاربران درخواست می‌شود تا حتماً پیش از خرید گیفت کارت استیم والت، ریجن موجود را با بخش پشتیبانی هماهنگ کنند.

لازم به یادآوری است که گیفت کارت یک کد با ارزش مالی است که دریافت کننده صاحب نهایی و مصرف کننده آن به حساب میاید. بر این اساس توصیه می‌شود تا در زمان خرید گیفت کارت دقت لازم را به عمل آورید و از خرید گیفت کارت‌های اشتباه خودداری کنید.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *