معماری
خانه / کنسول بازی / گزارش: نسخه‌های جدید بیشتری از نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

گزارش: نسخه‌های جدید بیشتری از نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

همان‌طور که می‌دانید، نینتندو با کنسول ترکیبی جدید خود حسابی سر و صدا کرده است. نینتندو سوییچ تاکنون عملکردی عالی داشته است و به احتمال زیاد در آینده نیز به فروش بالای خود ادامه خواهد داد. امسال سال بزرگی برای نینتندو محسوب می‌شود؛ علاوه بر انتشار خبر عرضه‌ی کنسول در کشور چین و معرفی کنسول نینتندو سوییچ لایت، ظاهراً باز هم شاهد نسخه‌ی جدیدی از این کنسول خواهیم بود.

نینتندو سوییچ
مردم برای مدت بسیار زیادی باور داشتند که نینتندو می‌خواهد دو نسخه‌ی جدید از Nintendo Switch را به بازار عرضه کند؛ یک نسخه‌ی کوچک‌تر و قابل حمل (که حالا با نام لایت شناخته می‌شود) و نسخه‌ی «پرو» که برروی قدرت و عملکرد بهتر تمرکز دارد. همان‌طور که می‌دانید، مورد دوم تاکنون معرفی نشده است و بسیاری از مردم عقیده دارند که نسخه‌ی جدید نینتندو سوییچ که دارای باتری بهینه‌تری بوده، همان نینتندو سوییچ پرو است.

بیشتربخوانید:نسخه‌ی جدید Nintendo Switch همراه با باتری قوی‌تر در دسترس قرار گرفت

اما با توجه به گزارش اخیر وال استریت جورنال، نسخه‌ی جدید نینتندو سوییچ قرار است تا از پنل‌های صفحه نمایش IGZO شرکت شارپ (Sharp) استفاده کند. این پنل‌ها دارای استقامت و رزلوشن بالا هستند و مصرف انرژی کم‌تری دارند. این گزارش در مورد جزئیات بیشتر و یا زمان عرضه‌ی کنسول جدید توضیحاتی ارائه نداده است.

البته این موضوع خیلی هم خبر غافلگیر کننده‌ای محسوب نمی‌شود؛ نینتندو در گذشته نیز چندین نسخه‌ی مختلف از کنسول‌های دستی خود را به بازار کرده است و با این‌که نینتندو سوییچ یک کنسول ترکیبی منحصر به فرد به شمار می‌آید، اما ظاهراً این ناشر بزرگ ژاپنی می‌خواهد انتخاب‌های بیشتری را در اختیار خریداران و بازی‌بازان قرار دهد. حال با توجه به معرفی نسخه‌ی لایت، آیا شاهد رونمایی از نسخه‌ی پرو نیز خواهیم بود؟

نینتندو سوییچ
Telegram
نینتندو سوییچ
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *