معماری
خانه / ایکس باکس سری اس / سازنده گان The Medium: معماری کنسول ایکس‌ باکس سری اس فوق‌العاده است

سازنده گان The Medium: معماری کنسول ایکس‌ باکس سری اس فوق‌العاده است

به تازگی سازندگان عنوان The Medium در مصاحبه‌ی اخیر خود در خصوص کنسول ایکس‌ باکس سری اس و همچنین موضوعات دیگر صحبت کرده‌اند.

کنسول ایکس‌ باکس سری اس

معماری کنسول ایکس‌ باکس سری اس جذاب است

Wojciech Piejko، طراح ارشد و Jacek Zieba تهیه‌کننده‌ی بازی مورد انتظار The Medium از استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، اخیراً در مصاحبه با وب‌سایت VG247، در خصوص این عنوان و همچنین کنسول‌های نسل جدید ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس توضیحاتی را ارائه داده‌اند.

آن‌ها اشاره کردند که مایکروسافت با ورود به نسل جدید کنسول‌های خانگی سعی می‌کند به کیفیت رایانه‌های شخصی نزدیک و نزدیک‌تر شود. Jacek Zieba در صحبت‌های خود به تمجید از کنسول ایکس‌باکس سری اس پرداخت و گفت که وی اخیراً بازی The Medium را بر روی این کنسول تجربه کرده است. وی تصور کرده است که این بازی را بر روی مدل سری ایکس تجربه می‌کند!

من به تازگی The Medium را بر روی ایکس‌باکس سری اس تجربه کردم و این احساس به من القا شد که گویی در حال تجربه‌ی بازی بر روی سری ایکس هستم. به نظرم عملکرد بازی بر روی این کنسول فوق‌العاده بود. می‌دانید که ایکس‌باکس سری اس از رزولوشن ۴K پشتیبانی نمی‌کند و از لحاظ قدرت گرافیکی ضعیف‌تر از سری ایکس است؛ اما تجربه‌ی کلی بازی در هر دو کنسول تقریباً مشابه به نظر می‌رسد. من یک کنسول سری اس دارم و برای تجربه‌ی بازی نمی‌توانم بیش از این صبر کنم. از نظر من معماری ایکس‌باکس سری اس بسیار عالی و فوق‌العاده است.

بلوبر تیم اخیراً به خاطر سخت‌افزار مورد نیاز نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی The Medium مورد انتقاد قرار گرفته است. آقای Piejko در خصوص این موضوع گفت:

بازی ما در دو جهان جریان دارد. گاهی اوقات شما فقط در یک جهان هستید و گاهی به طور همزمان در هر دو جهان قرار دارید. در هنگام آغاز بازی تنها با یک جهان روبه‌رو هستید و با پیشروی حالت دو جهان را تجربه می‌کنید. در حالت دو جهان، میزان نرخ فریم پایین می‌آید و این مشخصاً چیز خوبی نیست. ما باید مشخصات مورد نیاز را براساس شرایط بازی ارائه می‌دادیم و به همین علت، سیستم مورد نیاز آن بالاست.

بازی The Medium در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *