معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / شایعه: احتمال عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ وجود دارد

شایعه: احتمال عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ وجود دارد

باید در ابتدا عرض کرد که این مطلب را باید کاملا درحد یک شایعه تلقی کنید زیرا هنوز بسیار زود است که بخواهیم درباره انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ به‌صورت جدی بپردازیم، اما در روزهای گذشته کاربران و کاوش‌گران فایل‌های بازی Red Dead Redemption 2 توانستند علائم و نشانه‌هایی را از عرضه این بازی برای کنسول نینتندو در سال ۲۰۲۰ کشف کنند.

بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ

در اولین نشانه به خبر لیست شدن این بازی در یک خرده فروشی در کشور اسپانیا خواهیم پرداخت. در این آگهی فروش، کاور بازی به‌همراه لوگو نینتندو در عکس مربوطه موجود هستند و این باعث می‌شود تا این گمان بوجود آید که انتشار این آگهی نمی‌توانسته است یک اشتباه باشد زیرا کاور بازی حاوی لوگو نینتندو است. همچنین در بخش تاریخ انتشار سال ۲۰۲۰ درج شده است.

همچنین یک کاربر توانسته است تا کدی را از بخش تکسچرهای بازی استخراج کند که در آن به‌صورت مستقیم به کنترلر پرو کنسول نینتندو سوییچ اشاره شده و همچنین نمادی نیز از این کنترلر در این کدها قرار داده شده است. البته که این موضوع می‌تواند این معنی را نیز بدهد که قرار است راک‌استار در بروزرسانی‌های آینده خود، پشتیبانی از کنترلر کنسول نینتندو را فراهم آورد، اما با این حال نمی‌توان از درنظر گرفتن احتمالات دیگر نیز چشم پوشی کرد. شایعاتی نیز وجود دارد که قرار است بازی Red Dead Redemption 2 در مراسم Nintendo Direct که در هفته‌های آتی قرار است برگزار شود، برای نینتندو سوییچ معرفی شود. کنسول سوییچ در گذشته نیز ثابت کرده که قادر است عناوین بزرگ و حجیمی نظیر The Witcher 3 را نیز به‌صورت پایدار اجرا کند و همین موضوع باعث شده است که شایعات عرضه بازی Red Dead Redemption 2 نیز به‌نوعی داغ شوند.

اگر بخواهیم تمامی محدودیت‌های قدرت پردازشی و گرافیکی کنسول نینتندو سوییچ را در نظر نگیریم، اما نمی‌توانیم از حجم بالای این بازی گذشت کنیم. بازی Red Dead Redemption 2 حجمی درحدود ۱۰۰ گیگابایت دارد و همین موضوع باعث می‌شود تا دست راک‌استار برای عرضه این بازی برای سوییچ تا حد بسیار زیادی بسته باشد، اما مخاطبان می‌توانند امیدوار باشند که در آینده خبرهای جدیدتری از این پروژه منتشر شود.

بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ
Telegram
بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *