معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه؛ تاریخ انتشار The Last of Us Part II لو رفت

شایعه؛ تاریخ انتشار The Last of Us Part II لو رفت

بدون شک The Last of Us Part II یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ است که هنوز در دست توسعه قرار دارد. شایعه جدیدی منتشر شده که به عرضه بازی در فوریه ۲۰۲۰ اشاهر دارد. منبع این شایعه ظاهرا تا حدودی قابل اعتماد بوده و حتی اشاره کرده این بازی شامل چهار نسخه خواهد بود، Standard، Special، Collector’s و Ellie.

این منبع قبلا نیز تاریخ انتشار Death Stranding دیگر انحصاری بزرگ پلی‌استیشن ۴ را لو داده بود که قرار است در نوامبر امسال عرضه شود. البته که چنین موضوعی فعلا در حد شایعه است اما Jason Schreier از Kotaku نیز قبلا گفته بود که احتمال دارد The Last of Us Part II در فوریه ۲۰۲۰ عرضه شود.

The Last of Us Part II
The Last of Us Part II

مدتی طول می‌کشد تا سونی چنین موضوعی را تایید کند اما اگر درست باشد، گیمرها نیمه اول سال را حماسی آغاز خواهند کرد. همین حالا نیز قرار است بازی‌های بزرگی مانند Final Fantasy VII Remake، Watch Dogs: Legion، Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2، Dying Light 2، Wasteland 3، Cyberpunk 2077 و Marvel’s Avengers در فصل‌های اول و دوم سال ۲۰۲۰ منتشر شوند.

شاید بد نباشد که اشاره کنیم چنین تاریخ انتشار زودی کمی برای بازی‌های Naughty Dog عجیب است، آنها معمولا بازی‌های خود را در مِی/ژوئن یا اکتبر/نوامبر عرضه می‌کنند. فارغ از ماه انتشار The Last of Us Part II می‌تواند فروش فوق العاده‌ای را تجربه کند و سونی نیز قبلا فوریه/مارس را با بازی موفق دیگری یعنی Horizon: Zero Dawn آزمایش کرده است.

The Last of Us Part II
Telegram
The Last of Us Part II
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *