معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / سونی مسابقات EVO را خریداری کرد

سونی مسابقات EVO را خریداری کرد

سونی و کمپانی ورزش‌های الکترونیک RTS به صورت مشترک مسابقات ورزش‌های الکترونیک EVO را تصاحب کردند. مسابقات EVO قدیمی‌ترین سری مسابقات مبارزه‌ای بازی‌های ویدیویی است که حدود ۲۵ سال از آغاز کار آن می‌گذرد و بزرگ‌ترین مسابقه مبارزه‌ای بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. این سری مسابقات از این پس زیرمجموعه بخش پلی استیشن کمپانی سونی خواهد بود.

مسابقات EVO

خریداری مسابقات EVO توسط سونی

کمپانی RTS که به عنوان شریک تجاری سونی در این معامله بزرگ حضور دارد، یک کمپانی سرمایه گذاری روی مسابقات ویدیو گیم است که توسط استوارت ساو (Stuart Saw) تاسیس شده است. این کمپانی توسط شرکت‌های مختلف از جمله شرکت تولید محتوای Eneavor پشتیبانی می‌شود و تمرکز آن روی مدیریت رویداد‌های ورزشی الکترونیک، مشاوره به برند‌ها و توسعه دهندگان و کمک به رشد بازیکنان با استعداد در مسابقات الکترونیکی است.

موسسین مسابقات EVO که دو برادر با نام‌های تام و تونی کنن (Tom and Tony Cannon) هستند، همچنان به عنوان مشاور در امر برگزاری این مسابقات با سونی هم‌کاری خواهند کرد. سونی قصد دارد با استفاده از پلتفرم‌های بزرگی که در اختیار دارد، سری مسابقات EVO را بیش از پیش در سطح جهانی مطرح کند و بازیکنان و مخاطبان بیشتری را به این مسابقات جذب کند.

این معامله تاثیری روی برگزاری رویداد پیش روی مسابقات EVO نخواهد داشت و این رویداد طبق برنامه ریزی قبلی در روزهای ۶ تا ۸ آگوست و ۱۳ تا ۱۵ این ماه برگزار خواهد شد. بازیکنان می‌توانند در قاره‌های آسیا، آمریکای شمالی، اروپا و منطقه آمریکای لاتین در مسابقات بازی‌ Tekken 7، بازی Street Fighter V: Champion Edition، بازی Mortal Kombat 11 Ultimate و بازی Guilty Gear Strive به صورت عمومی و بدون نیاز به پرداخت هزینه ورودی، برای ورود به مسابقات نهایی به رقابت بپردازند.

خریداری مسابقات EVO توسط سونی، کمک شایانی به رشد این مسابقات و پشتیبانی هر چه بهتر از طرفداران مسابقات بازی‌های مبارزه‌ای خواهد کرد. در سال ۲۰۲۰ بازیکنان حدود ۱٫۱ میلیارد ساعت در بازی‌های مبارزه‌ای روی کنسول‌های پلی استیشن وقت گذراندند و سونی با آگاهی از محبوبیت بسیار بالای این سبک، قدم بزرگی در توسعه این مسابقات و در دسترس قرار دادن آن برای طیف بیشتری از بازیکنان برداشته است. البته این موضوع به معنای تغییر رویه برگزاری مسابقات EVO نخواهد بود و بازیکنان دیگر پلتفرم‌ها، از جمله کاربران نینتندو و مایکروسافت، همانند گذشته قادر به شرکت در این مسابقات خواهند بود.

اخبار و اطلاعات بیشتر در رابطه با مسابقات EVO در سال ۲۰۲۱ در ماه‌های آینده اعلام خواهند شد.

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *