معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا | FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe

دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا | FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe

بر اساس آمار جدیدی که از سوی وب‌سایت GfK Entertainment منتشر شده است، دو بازی New Super Mario Bros. U Deluxe و FIFA 19 به عنوان دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا به صورت فیزیکی معرفی شدند.

دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا

دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا

بر اساس گزارش جدیدی که توسط چارت رسمی فروش و تامین بازی‌های ویدئویی در اروپا منتشر شده است، بازی FIFA 19 در کشورهای دانمارک، لهستان، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، سوئد و انگلستان بهترین عملکرد را در فروش فیزیکی به خود اختصاص داده است. در عین حال بازی New Super Mario Bros. U Deluxe نیز در چهار کشور اتریش، فرانسه، آلمان و سوئیس عملکرد بهتری را به خود در فروش فیزیکی اختصاص داده است.

در عین حال بازی Grand Theft Auto V همچنان برای ششمین سال پیاپی جزء ۳ بازی برتر در پنج کشور اروپایی به فروش می‌رسد. همچنین بازی‌های Red Dead Redemption 2 ،Days Gone ،Minecraft و Mario Kart 8 Deluxe به عنوان ۱۰ بازی برتر در چارت فروش اروپا حاضر هستند.

GfK تنها آمار فروش فیزیکی بازی‌ها را در اختیار قرار می‌دهد. آمار منتشر شده توسط این وب سایت در واقع آمار فروش بازی‌ها در کشورهای دانمارک، لهستان، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، سوئد، انگلستان، اتریش، فرانسه، آلمان، سوئیس و فنلاند را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا
Telegram
دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *