معماری
خانه / اخبار / داستان بازی Cyberpunk 2077 بزرگسالان را هدف قرار داده است

داستان بازی Cyberpunk 2077 بزرگسالان را هدف قرار داده است

بدون شک یکی از ویژگی‌های مهم بازی The Witcher 3 که سبب شد تا این عنوان به موفقیت‌های زیادی برسد، کیفیت بالای نویسندگی و داستان آن بود. حال خوشبختانه سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) قصد دارد تا این کیفیت بالا را در داستان بازی Cyberpunk 2077 نیز حفظ کند.

داستان بازی Cyberpunk 2077
به تازگی آقای پاول ساسکو (Pawel Sasko)، طراح ارشد ماموریت‌های Cyberpunk 2077، در طی مصاحبه‌ای رادیویی اعلام کرد که داستان بازی برای بزرگسالان نوشته شده است. وی توضیح داد که ساخته‌ی آن‌ها قصد دارد تا به جای نشان دادن برخی موضوعات به صورت  سیاه و سفید، شما را مجبور سازد تا به صحیح یا غلط بودن اعمال شخصیت V فکر کنید. همچنین وی قول داد که این بازی نقش آفرینی به موضوعات به خصوصی خواهد پرداخت که بسیاری از توسعه دهندگان از نشان دادن آن‌ها خودداری می‌کنند.

بیشتربخوانید:تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

البته همان‌طور که می‌دانید، به غیر از شخصیت Johnny Silverhand که نقش آن را آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves)، ایفا می‌کند، ما اطلاعات زیادی را در مورد داستان بازی در اختیار نداریم. اما این‌طور که به نظر می‌رسد، ظاهراً باز هم با یک داستان و روایت قوی طرف خواهیم بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنجشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

داستان بازی Cyberpunk 2077
Telegram
داستان بازی Cyberpunk 2077
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *