معماری
خانه / پلی استیشن 5 / ثبت اختراع جدید سونی قابلیت نمایش هم‌ زمان دو نرم‌ افزار برروی کنسول پلی‌ استیشن ۵ را نشان می‌دهد

ثبت اختراع جدید سونی قابلیت نمایش هم‌ زمان دو نرم‌ افزار برروی کنسول پلی‌ استیشن ۵ را نشان می‌دهد

شرکت سونی به تازگی اختراع جدیدی را ثبت کرده است که به امکان اجرا و به نمایش درآمدن چند نرم‌افزار به صورت هم‌زمان برروی کنسول اشاره دارد که به احتمال زیاد به کنسول پلی‌ استیشن ۵ مربوط می‌شود.

کنسول پلی‌ استیشن 5

بر اساس این ثبت اختراع بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در هنگام تجربه‌ی بازی به صورت زنده بازی‌ کردن دوستان خود و یا دیگران را مشاهده کنند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند ویدئوهای سرویس‌های اشتراک ویدئو مانند یوتیوب (YouTube) را برروی صفحه‌ی خود قرار داده تا در صورت نیاز به راهنمایی و یا هرچیز دیگری به صورت هم‌زمان به تماشای آن ویدئو بپردازند.

در ادامه شما می‌توانید این تصاویر ثبت شده را مشاهده کنید.

کنسول پلی‌ استیشن 5 کنسول پلی‌ استیشن 5

همچنین همان‌طور که در تصاویر پایین مشاهده می‌کنید، بخش نظراتی نیز در پایین ویدئو مشاهده می‌شود که هم می‌تواند مربوط به استریمری باشد که شما در حال تماشای ویدئوی آن هستید و هم مربوط به نظرات منتشر شده برروی استریم شما. همچنین در بخش‌هایی از این ثبت اختراع اشاراتی به یک هوش مصنوعی شده است که این احتمال وجود دارد شاهد یک نوع دستیار صوتی همانند سیری دستگاه‌های شرکت اپل و الکسا‌ی آمازون باشیم اما با محوریت همیاری کردن در پیشبرد بازی‌.

شرکت سونی اطلاعات بسیار محدودی را در رابطه با سیستم‌عامل کنسول پلی‌ استیشن ۵ منتشر کرده است، اما طبق آخرین صحبت‌ها، کنسول پلی‌ استیشن ۵۵ قرار است سیستم‌عامل بسیار متفاوتی چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ عملکرد نسبت به پلی‌استیشن ۴ داشته باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت سونی چه غافلگیری‌هایی را در این زمینه برای طرفداران خود تدارک دیده است.

طبق صحبت‌های شرکت سونی، انتظار می‌رود کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ روانه‌ی بازار شود.

کنسول پلی‌ استیشن 5
Telegram

کنسول پلی‌ استیشن 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *