معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / تکنولوژی صوتی Harman احتمالاً در سال ۲۰۱۸ به موبایل های گلکسی می آید

تکنولوژی صوتی Harman احتمالاً در سال ۲۰۱۸ به موبایل های گلکسی می آید

تقریباً یک هفته پیش بود که سامسونگ، کمپانی Harman را با قیمت ۸ میلیارد دلار خریداری کرد. اگرچه سامسونگ می گوید تمرکز این خرید، روی فعالیت در بازار خودرو خواهد بود، این سوال برای بسیاری پیش آمد که آیا بزرگترین تولیدکننده موبایل های هوشمند در جهان، از تکنولوژی های صوتی هارمان در موبایل های خود نیز بهره خواهد گرفت یا خیر.

تکونولوژی Harman

در گزارشی که اخیراً از سوی The Investor منتشر شده، پارک جونگ هوان، مدیر واحد خودروی سامسونگ می گوید که اسمارت فون های خانواده گلکسی اس ممکن است در سال ۲۰۱۸ میلادی از تکنولوژی های صوتی توسعه یافته توسط هارمان بهره مند گردند. وی در بخشی از سخنان خود گفت:

    مدتی طول خواهد کشید تا روند خرید [Harman] نهایی شود که رای گیری از سهام داران نیز بخشی از آن به شمار می رود. بعد از این می توانیم گزینه های تجارتی را بررسی کنیم. اگر قرار باشد از تکنولوژی صوتی پیشرفته Harman در سری موبایل های گلکسی اس استفاده نماییم، اولین مدل احتمالاً در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

Harman
سامسونگ

کمپانی کره ای همچنین تایید کرده که هیچ برنامه ای برای تولید اتومبیل های خاص خود نداشته و صرفاً به فعالیت در زمینه اینترنت اشیا علاقه مند است. ضمناً آقای پارک افزوده که Harman استقلال خود را حفظ خواهد کرد و به شکلی مجزا به فعالیت های پیشین خود ادامه می دهد.

منبع:SamMobile ، The Investor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *