معماری
خانه / ایکس باکس سری اس / تمامی موجودی کنسول‌ های ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در استرالیا و ژاپن به فروش رفته است

تمامی موجودی کنسول‌ های ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در استرالیا و ژاپن به فروش رفته است

همان‌طور که اطلاع دارید، پیش‌فروش کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس اخیراً آغاز شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد پیش‌فروش این کنسول‌ها در ابعاد بزرگ در کشورهای مختلف به سرعت تمام شده‌اند.

ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس

ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس

بر اساس گزارش جدید وب‌سایت VGC، خرده‌فروشان عمده در ژاپن تقریبا در مدت ۲۰ دقیقه کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس و و در مدت یک ساعت کنسول ایکس‌ باکس سری اس را به فروش رسانده‌اند. بدون شک این آمار جالبی برای مایکروسافت محسوب می‌شود.

 همچنین پیش‌فروش کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت از چند روز گذشته در کشور استرالیا آغاز شد. با این حال، به نظر می‌رسد تمامی موجودی هر دو کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس تنها با گذشت چند ساعت از آغاز پیش‌فروش به صورت کامل به فروش رفته است و دیگر امکان خرید این کنسول برای کاربران وجود ندارد.

به نظر می‌رسد فروشگاه EB Games در کشور استرالیا که تحت مالکیت و مدیریت شرکت بزرگ GameStop قرار دارد، ساعاتی بسیار شلوغ و پرکار را تجربه کرده است. این فروشگاه تنها چند ساعت پس از آغاز پیش‌فروش کنسول‌های نسل بعدی شرکت مایکروسافت، با انتشار پیامی در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که تمامی موجودی کنسول‌ ایکس‌ باکس سری ایکس به فروش رفته است.

با اتمام ظرفیت فروشگاه EB Games، مردم به سراغ بزرگ‌ترین فروشگاه لوازم خانگی و سرگرمی استرالیا یعنی JB Hi Fi رفتند. اگرچه بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که موفق به ثبت سفارش خود شده‌اند ولی فروشگاه یاد شده اعلام کرده است که هیچ تضمینی برای تحویل محصول در روز عرضه به تمامی کاربرانی که کنسول‌های نسل بعد مایکروسافت را پیش‌خرید کرده‌اند، نمی‌دهد.

یکی از خبرگزاری‌های محلی کشور استرالیا نیز با انتشار یک گزارش اعلام کرده است که موجودی کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس موجود در تمامی خرده‌فروشی‌های فعال در این کشور به صورت کامل به فروش رسیده است و دیگر امکان پیش‌خرید این کنسول برای کاربران وجود نخواهد داشت. اگرچه فروشگاه‌های بزرگ مانند EB Games به زودی دور دوم پیش‌فروش کنسول را آغاز خواهند کرد ولی محصول پیش‌فروش شده مربوط به روز نخست عرضه‌ی کنسول نبوده و تاریخ تحویل آن نیز در حال حاضر مشخص نیست.

حتی کاربرانی که از فروشگاه مایکروسافت کنسول خود را پیش‌خرید کرده بودند، گزارش داده‌اند که پیامی مبنی بر احتمال تاخیر در ارسال محصول را از سوی این فروشگاه دریافت کرده‌اند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد میزان استقبال از کنسول‌های نسل نهم بسیار بالاتر از انتظار شرکت مایکروسافت بوده است و برخی کاربران کمی دیرتر به این کنسول‌ها دسترسی پیدا خواهند کرد.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *