معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه: تصویر رابط کاربری و میزان حافظه پلی استیشن ۵ لو رفت

شایعه: تصویر رابط کاربری و میزان حافظه پلی استیشن ۵ لو رفت

بار دیگر شاهد انتشار یک تصویر لو رفته از کنسول پلی‌استیشن ۵ هستیم، اما در این مورد خاص، عکس مربوط به جزییات داخلی کنسول می‌شود و نه ظاهر و مشخصات خارجی این کنسول. آن‌طور که در تصویر لو رفته پایین مشخص است، این عکس نشان‌دهنده تصویر رابط کاربری و میزان حافظه پلی استیشن ۵ است، و در کنار رونمایی از رابط کاربری اطلاعات مهم دیگری نیز از این کنسول لو رفته است.
تصویر رابط کاربری و میزان حافظه پلی استیشن 5

این تصویر که در اصل بدون منبع و در سایت ۴chan منتشر شده بود، به‌تازگی توسط کاربری در وبسایت Reddit بازنشر شده است و همین موضوع باعث شده تا این تصویر با بازخوردهای مختلفی مواجه شود. در این تصویر که رابط کاربری کنسول پلی‌استیشن ۵ را نشان می‌دهد می‌توانیم شباهت‌های زیادی را در مقایسه با رابط کاربری کنسول پلی‌استیشن ۴ مشاهده کنیم. باتوجه به این موضوع که این رابط کاربری برای کیت توسعه این کنسول طراحی شده است، شاهد وجود گزینه‌های متعدد و عجیبی در این نسخه از رابط کاربری هستیم که انتظار می‌رود در زمان عرضه نسخه نهایی این کنسول وجود نداشته باشند.

اگرچه که اطلاعات زیاد و گسترده‌ای را نمی‌توان از این تصویر برداشت کرد، اما با دقت به گوشه سمت چپ تصویر می‌توانیم اطلاعات جالبی را در رابطه با میزان حافظه این کنسول متوجه شویم. به‌صورتی که در گوشه تصویر میزان حافظه یک ترابایت درج شده است که ممکن است در نسخه‌های نهایی این کنسول متفاوت باشد، اما آن‌طور که حدس زده می‌شود این میزان حافظه قرار است تا کم‌ترین میزان حافظه عرضه شده برای این کنسول درنظر گرفته شود و به‌نظر دیگر خبری از کنسول‌هایی با میزان حافظه ۵۰۰ گیگابایت نخواهد بود.

هم‌چنین کدهای مشاهده‌ شده در این تصویر و نماد بازی نصب شده روی این کنسول نیز طبق حدس‌ها و شایعات منتشر شده اشاره‌ای به بازی Horizon Zero Dawn 2 دارد که پیش‌بینی شده است در زمان عرضه کنسول پلی‌استیشن ۵ به بازار خواهد آمد. اگرچه که هیچ یک از این اشارات و حدس‌های گفته شده در این مطلب رسمی نیستند و حتی تصویر منتشر شده منبع موثقی نیز ندارد اما می‌توان این احتمال را با توجه به کدها و اطلاعات حاضر در تصویر، قائل شد که این یک رابط کاربری حقیقی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ محسوب می‌شود.

پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات زمستانی سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد.

تصویر رابط کاربری و میزان حافظه پلی استیشن 5
Telegram
تصویر رابط کاربری و میزان حافظه PS5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *