معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends مشخص شد

استودیوی ریسپاون (Respawn) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends در آینده‌ای نزدیک در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این نسخه مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends
Apex Legends

Apex Legends از سری عناوین جذاب و پرطرفداری است که اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان عرضه شد و مورد توجه عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. از زمان انتشار این بازی تاکنون به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن در دسترس قرار گرفته است و شخصیت‌هایی نیز به آن ملحق شده‌اند. گفتنی است که دو استودیوی ریسپاون و الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند. از طریق این نشانی می‌توانید به داستان جدید بازی مذکور پی ببرید.

نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends
Apex Legends

به نقل از سازندگان، نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ (۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد. این نسخه در دو نوع Lifeline و Bloodhound edition به فروش می‌رسد که هرکدام پوسته‌ها و سایر ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. بازی‌بازان با سلیقه‌ی خود می‌توانند نسخه‌ی مورد نظر را خریداری کنند. در آینده اطلاعات بیشتری هم از نسخه‌ی فیزیکی این بازی عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends
Telegram
نسخه‌ی فیزیکی بازی Apex Legends
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *