معماری
خانه / اخبار بازی / گزارش | بزودی شاهد رونمایی از دومین بازی بعدی استودیو کوجیما پروداکشنز خواهیم بود

گزارش | بزودی شاهد رونمایی از دومین بازی بعدی استودیو کوجیما پروداکشنز خواهیم بود

یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa)، کارگردان هنری استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، به تازگی در جریان مصاحبه‌ای اعلام کرده که احتمالا به زودی شاهد رونمایی از دومین بازی این استودیو خواهیم بود.

استودیو کوجیما پروداکشنز

استودیو کوجیما پروداکشنز

هیدیو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان افسانه‌ای دنیای بازی‌های ویدیویی، چند سال پیش به خاطر اختلاف با کونامی (Konami) از این ناشر جدا شد. حاصل این جدایی اولین بازی استودیوی کوجیما پروداکشنز به صورت مستقل یعنی Death Stranding بود. Death Stranding به معنای واقعی کلمه هواداران را به دو دسته تقسیم کرد. عده‌ای عاشق داستان‌گویی کوجیمایی بازی و روایت آرام‌سوز آن شدند. تعدادی هم این بازی را شدیدا حوصله سر بر و فاقد المان‌های گیم‌پلی قابل‌قبول دانستند. با این حال محصول نهایی را می‌توان اثری قابل قبول پس از خداحافظی کوجیما از فرنچایز Metal Gear دانست.

چندی پس از عرضه‌ی Death Stranding، کوجیما پروداکشنز رسما اعلام کرد که پروسه‌ی ساخت دومین بازی آن‌ها آغاز شده و این بازی به زودی معرفی خواهد شد. حال یوجی شینکاوا در مصاحبه‌ای با صفحه‌ی یوتیوبی Al Hub، در مورد تاریخ احتمالی رونمایی از این بازی صحبت کرده است. شینکاوا پیش از کوجیما پروداکشنز هم بخشی از تیم کوجیما بوده و بر روی فرنچایز Metal Gear کار کرده بود. شینکاوا در این مصاحبه تایید کرد که دومین بازی استودیو هم‌چنان در دست توسعه بوده و زمان زیادی تا رونمایی رسمی از آن نداریم.

ماهیت این پروژه هنوز کاملا نامشخص است. برخی معتقدند که دنباله‌ Death Stranding در دست توسعه است. از طرفی هم احتمال توسعه‌ی یک بازی ترسناک جدید توسط کوجیما وجود دارد. نظر شما چیست؟ بازی بعدی کوجیما پروداکشنز چه خواهد بود؟

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *