معماری
خانه / بروزرسانی بازی ها / بروزرسانی جدید کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

بروزرسانی جدید کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

شرکت نینتندو اخیرا بروزرسانی جدید کنسول نینتندو سوییچ ۹٫۰٫۰ منتشر کرده است که در کنار بهبود عملکرد کلی سیستم و اضافه کردن امکانات متعدد، ویژگی انحصاری جدیدی را در اختیار کاربران کنسول دستی نینتندو سوییچ لایت قرار می‌دهد.

بروزرسانی جدید کنسول نینتندو سوییچ
کنسول نینتندو سوییچ

شرکت نینتندو بروزرسانی جدیدی را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرده است که بهبودهای زیادی را در ویژگی‌ها و عملکرد این کنسول هیبریدی اعمال می‌کند. به‌روزرسان ۹٫۰٫۰ در کنار اضافه کردن قابلیت جست و جو در بخش اخبار، امکان جست و جو براساس فیلترها و لغات خاص را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، شما از این پس می‌توانید به‌جای روش‌های سنتی، با اسکن کردن QR Code وارد حساب کاربری خود شوید.

امکان تنظیم هشدار به بخش اعلان کنسول در تنظیمات سیستم اضافه شده است؛ با این حال باید به خاطر داشته باشید که این ویژگی تنها برای برخی از نرم‌‎افزارها فعال است. این بروزرسانی ویژگی جدیدی را نیز به بخش تنظیمات اضافه می‌کند که به صورت اختصاصی برای کنسول دستی نینتندو سوییچ لایت طراحی شده است. این ویژگی جدید به شما این امکان را می‌دهد تا ورودی دکمه‌های تعبیه شده برروی کنسول را مسدود کنید. به عبارتی، با فعال کردن این ویژگی، کنسول شما تنها ورودی‌های ارسال شده از یک کنترلر بدون سیم را می‌پذیرد و تمامی دکمه‌های موجود برروی کنسول به‌جز دو دکمه‌ی Home و Capture، به صورت کامل غیرفعال می‌شوند.

شما می‌توانید جزئیات تغییرات اعمال شده در به‌روزرسان ۹٫۰٫۰ را در انتهای این خبر مشاهده کنید. شرکت نینتندو برنامه‌های زیادی را برای کنسول هیبریدی خود در هفته‌های آینده در نظر گرفته است. علاوه بر انتشار عناوین مورد انتظاری همچون Daemon X Machina، The Legend of Zelda: Link’s Awakening و Luigi’s Mansion 3، این شرکت فردا محتوای جدیدی را برای این کنسول به نمایش خواهد گذاشت.

امکانات اضافه شده در نسخه‌ی ۹٫۰٫۰

۱ – قابلیت جدیدی برای جست و جو در کانال اخبار اضافه شده است. شما می‌توانید براساس فیلترهای خاص و یا با استفاده از لغات، محتوای مورد نظر خود را جست و جو کنید.

۲ – گزینه‌ی «QR Code خود را برای ورود نمایش دهید» به بخش تنظیمات کاربری اضافه شد. شما می‌توانید برای ورود، QR Code خود را با استفاده از حساب نینتندو برروی صفحه، نمایش دهید.

۳ – هشدار اعلان (Notification Alarm) به بخش تنظیمات در زیرشاخه‌ی Setting < Notification اضافه شد. این ویژگی تنها برروی نرم‌افزارهای پشتیبانی شده قابل استفاده خواهد بود. ممکن است برای استفاده از این ویژگی جدید به به‌روزرسان سیستم عامل کنترلر خود نیاز داشته باشید.

۴ – شما از این پس می‌توانید میزان حساسیت صفحه نمایش را تنظیم کنید. میزان حساسیت بین دو گزینه‌ی استاندارد و Stylus قابل انتخاب خواهد بود. (در این حالت، میزان حساسیت برای ورودی قلم‌های Stylus بهینه شده است)

۵ – گزینه‌ی فعال و یا غیرفعال کردن ورودی دکمه‌های کنسول اضافه شده است (تنها برای کنسول نینتندو سوییچ لایت). زمانی که شما ورودی دکمه‌های کنسول را غیرفعال می‌کنید، سیستم ورودی دکمه‌های کنسول به‌جز دو دکمه‌ی Home و Capture را نمی‌پذیرد و استفاده از کنسول تنها با یک کنترلر بدون سیم امکان‌پذیر خواهد بود (این کنترلرها به صورت جداگانه فروخته می‌شوند). این گزینه در حالت پیش‌فرض برروی حالت فعال قرار دارد و تنها در شرایطی که یک کنترلر بدون سیم استاندارد به کنسول متصل باشد، امکان غیرفعال کردن ورودی دکمه‌های خود کنسول وجود خواهد داشت. این گزینه با راه‌اندازی مجدد کنسول به حالت پیش‌فرض (یعنی حالت فعال) برگردانده می‌شود.

۶ – بخش «Online Play Invite» به صفحه‌ی کاربر اضافه شده است. دعوت‌های دوستانتان برای ملحق شدن به آن‌ها در بازی‌های آنلاین پشتیبانی شده، در این بخش نمایش داده می‌شوند.

۷ – عملکرد کلی سیستم بهبود یافته است تا کیفیت تجربه‌ی کاربران را ارتقا دهد.

بروزرسانی جدید کنسول نینتندو سوییچ
Telegram
بروزرسانی جدید کنسول نینتندو سوییچ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *