معماری
خانه / اخبار بازی / با خرید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک لباس رایگان در Fortnite دریافت کنید

با خرید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک لباس رایگان در Fortnite دریافت کنید

در ادامه‌ی همکاری شرکت اپیک گیمز (Epic Games) و بازی Fortnite با آی‌پی‌ها و فرنچایزهای بزرگ، این بار این شرکت برای اعتبار بخشیدن به فروشگاه خود، دست به همکاری با الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و بازی Star Wars Jedi: Fallen Order زده است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

اگر از هواداران سری Star Wars هستید و از انجام بازی Fortnite نیز لذت می‌برید، باید گفت شانس به شما رو کرده است، چرا که پس از همکاری اپیک گیمز با امثال دنیای سینمایی مارول و بتمن، این بار نوبت به حضور یک لباس از دنیای Star Wars در این بازی رسیده است. این لباس چیزی جز لباس استورم‌تروپر (Stormtrooper) های امپراطوری نیست. سربازان بی‌احساس و شروری که با لباس یک‌دست سفیدشان شناخته می‌شوند. اگر دوست دارید این لباس را به دست آورید، تنها دو روز وقت دارید. شما می‌توانید آن را با پرداخت درون برنامه‌ای و با خرج ۱۵۰۰ واحد پولی در بازی Fortnite، این لباس را خریداری کنید. راه دیگر این است که Star Wars Jedi: Fallen Order را برروی فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنید تا به صورت رایگان این لباس به شما برسد. ظاهرا فروشگاه اپیک گیمز فعلا قصد ندارد دست از سیاست‌های تبلیغاتی خود جهت جذب مخاطب بگذرد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ساخته‌ی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) امروز منتشر شد و توانست نقدهای بسیار مثبتی دریافت کند. منتقدان، داستان بازی و همچنین سیستم مبارزات آن را ستوده‌اند. این بازی هم اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
Telegram
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *