معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / اطلاعاتی در مورد بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس منتشر شد

اطلاعاتی در مورد بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس منتشر شد

تقریبا به پایان ماه مه نزدیک شده‌ایم و چند روز دیگر وارد ژوئن خواهیم شد. از همین رو شرکت سونی تصمیم گرفته‌ است تا در طول هفته‌ی پیش رو به معرفی بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس بپردازد تا بازی‌بازان بیشتری را به این سرویس بیفزاید. رویه‌ی همیشگی به صورتی بود که بازی‌های این سرویس در اولین سه‌شنبه‌ی ماه در اختیار کاربران پلی‌استیشن پلاس قرار می‌گرفتند اما شرکت سونی در خبری اعلام کرد که اولین بازی پلی‌استیشن پلاس را همین فردا می‌توانید تجربه کنید.

بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس

بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس

این بازی عنوانی از سری محبوب Call of Duty خواهد بود که شما را به دل جنگ جهانی دوم خواهد برد. هنوز نام سایر بازی‌های ماه ژوئن پلی‌استیشن پلاس منتشر نشده‌اند اما همین بازی و عرضه‌ی زود هنگام آن اقدامی جالب از سوی شرکت سونی محسوب می‌شود.

سری پرطرفدار و محبوب Call of Duty با عرضه‌ی عنوان Call of Duty: WWII پرشی داستانی به جنگ جهانی دوم داشت که البته نسبت به سایر عناوین این سری زیاد مورد استقبال منتقدان و بازی‌بازان قرار نگرفت. با این حال این بازی همچنان دارای جذابیت و محبوبیت زیادی است و بازی‌بازان زیادی به تجربه‌ی آن خواهند پرداخت. وجود بخش زامبی و چندنفره‌ی بازی به ارزش تجربه‌ی مجدد بازی خواهد افزود. احتمالا دسترسی به بازی Call of Duty: WWII برروی سرویس پلی‌استیشن پلاس نوید آغاز ماهی بزرگ و مهم را برای شرکت سونی و برند پلی‌استیشن خواهد داد.

همچنین برخی شایعات منتشر شده ادعا دارند که عنوان محبوب Marvel’s Spider-Man نیز ممکن است به عنوان یکی از عناوین سرویس پلی‌استیشن پلاس ماه ژوئن به زودی معرفی شود. با وجود اینکه عرضه‌ی یک بازی از سری Call of Duty، بسیار بزرگ و مهم خواهد بود اما انتشار بازی Marvel’s Spider-Man قطعا اقدامی است که پای کاربران بسیار زیادی را به این سرویس خواهد کشاند. باید در نظر داشت که این خبر در حد شایعه است اما با توجه به اینکه شرکت سونی به زودی بازاریابی بزرگی را برای کنسول نسل نهمی خود یعنی پلی‌استیشن ۵ شروع خواهد کرد، عرضه‌ی این بازی بزرگ برروی این سرویس می‌تواند اقدامی تحسین برانگیز برای آغاز بازاریابی و جلب نظر کاربران باشد.

طبق گفته‌ی GamingRoute، اگر به تازگی تصمیم به خرید بازی Marvel’s Spider-Man از فروشگاه پلی‌استیشن انگلستان را داشته باشید، یک پنجره برای شما نمایش داده خواهد شد و از شما می‌پرسد که آیا قصد خرید نسخه‌ی استاندارد بازی را دارید یا می‌خواهید نسخه‌ی Game of the Year edition آن را به همراه تمام بسته‌های الحاقی آن تهیه کنید. قسمت جالب توجه در این قسمت خودنمایی می‌کند؛ در زیر تصویر مربوط به نسخه‌ی استاندار بازی Marvel’s Spider-Man شما می‌توانید نماد سرویس پلی‌استیشن پلاس را مشاهده نمایید که احتمالا به عرضه‌ی رایگان این بازی محبوب برروی این سرویس برای کاربران اشاره دارد.

با این وجود باید منتظر ماند و دید که شرکت سونی چه عناوینی را برای کاربران سرویس پلی‌ استیشن پلاس در نظر دارد و در هفته‌ی پیش رو معرفی خواهد کرد. بازی Call of Duty: WWII از فردا ۶ خرداد ۱۳۹۹ (۲۶ مه ۲۰۲۰) برای کاربران سرویس پلی‌اسیتشن پلاس به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس کلیک کنید

بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس
Telegram
بازی‌های ماه ژوئن پلی‌ استیشن پلاس
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *