معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعاتی از بازی Control منتشر شدند

اطلاعاتی از بازی Control منتشر شدند

تنها دو هفته‌ی دیگر  تا انتشار بازی Control که توسط استودیوی بازی‌سازی رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) ساخته و توسعه داده می‌شود مانده و تا به الان با تریلرها و تصاویر خود توجه افراد زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی کارگردان این بازی اطلاعاتی از دنیای آن را در دسترس قرار داده که می‌تواند برای هواداران آن جذاب به نظر رسند.

بازی Control
میکائیل کاسورینن (Mikael Kasurinen)، کارگردان بازی Control طی پیام‌هایی از رازها، پازل‌ها و کاوش‌هایی که در این بازی گنجانده شده‌اند حکایت کرده است. او در اینباره می‌گوید:

    این بازی نسبت به تمامی عناوین پیشین این استودیوی بازی‌سازی دارای چالش‌ها و چازل‌های مختلف است. ما می‌خواستیم دنیایی پر از رمز و راز را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دهیم که پیدا کردن هر یک از آن‌ها، هدایا و جوایزی را به همراه می‌آورد.

    به همین دلیل، ما پازل‌های مختلفی را درخور موقعیت‌های مختلف بازی‌باز در دنیای Control طراحی کردیم. تنوع این پازل‌ها زیاد است که از کسل کننده بودن آن‌ها می‌کاهد. بعضی از آن‌ها برروی المان‌ها داستانی و روایت آن تاثیر گذار هستند و برخی دیگر برروی مکانیزم‌ها و فیزیک بازی اثر خواهند داشت.

    ما تمام تلاشمان را کردیم که آیتم‌های جذاب و منحصر به فردی را به بازی اضافه کنیم و بی‌شک افزودن این نوع از محتویات به یک عنوان سبک اکشن بسیار سخت و دشوار است اما ما موفق شدیم.

آقای کاسورینن پس از این صحبت‌ها، اندکی در مورد ذات ماجراجوی بازی Control سخن گفت که در ادامه با هم می‌بینیم:

    به جای اینکه قصد داشته باشیم یک بازی بسازیم که بیشتر تکرار شود، دنیایی را طراحی کردیم که مملو از بخش‌های قابل کشف است. ما به عنوان سازندگان این عنوان خاص قبول کردیم که باید انواع مختلفی از محتویات و آیتم‌های باحال و جذاب را طراحی کنیم که ممکن است بسیاری از بازی‌بازان و کاربران اصلا آن‌ها را در بازی پیدا نکنند. لازم به ذکر است که بسیاری از این بخش‌ها جدید و نوین هستند و از تکرار در بخش‌ها خودداری کرده‌ایم.

همان‌طور که از صحبت‌های کارگردان بازی Control برداشت کردیم، به نظر می‌رسد با یک عنوان ماجراجویی با انواع مختلفی از بخش‌ها و محتویات قابل کشف رو به رو هستیم که می‌توانند ساعت‌ها ما را به خود مشغول و سرگرم کنند. همچنین تیم سازنده مدتی پیش از مشخصات سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرد.

بازی Control در تاریخ ۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های‌شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Contro
Telegram
بازی Contro
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *