معماری
خانه / اخبار بازی / ۲۵ دقیقه از گیم‌ پلی بازی Cyberpunk 2077 لو رفت

۲۵ دقیقه از گیم‌ پلی بازی Cyberpunk 2077 لو رفت

روز قبل بود که ویدئوهای بسیاری از بازی The Last of Us 2 برروی اینترنت منتشر شد و بخش‌های مهمی از داستان بازی را لو داد. حال به نظر می‌رسد این‌بار نوبت به گیم‌ پلی بازی Cyberpunk 2077 رسیده است.

گیم‌ پلی بازی Cyberpunk 2077

این ویدئوی ۲۵ دقیقه‌ای که به صورت قاب بندی ضعیف فیلم‌برداری شده است برروی یوتویوب (YouTube) و شبکه‌های اجتماعی دیگر در سه‌ بخش مختلف قرار گرفته است. البته زبان ویدئو انگلیسی نیست و به نظر می‌رسد مربوط به نمایشگاه E3 سال گذشته است که پشت درهای بسته به نمایش درآمد؛ زیرا ویدئویی که از بازی فاش شده است گیم‌پلی کامل همان مرحله‌ای است که در تریلر Deep Dive Video سال گذشته شاهدش بودیم.

البته سطح اسپویل این ویدئو به هیچ وجه به اندازه‌ی ویدئوهای منتشر شده از The Last of Us 2 نیست که از بخش‌های گوناگون و کلیدی بازی به نمایش درآمده بود. در این ویدئو ما صرفاً شاهد نگاهی عمیق‌تر به منو‌ها و یا زاویه دوربین اول شخص و سوم شخص در هنگام رانندگی و به طور کلی موارد جزئی که به علت جلوگیری از طولانی شدن و جذاب ماندن تریلر بازی، از آن حذف شده بود هستیم.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید آیا می‌خواهید ویدئوها را مشاهده کنید یا خیر باید بگوییم هیچ خطر اسپویل داستانی شما را تهدید نمی‌کند؛ زیرا این گیم‌پلی توسط استودیوی سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به نمایش درآمده است؛ اما برای قشر منتقدین و صاحب‌نظران صنعت بازی. در ادامه ‌می‌توانید ویدئوهای منتشر شده از بازی را ببینید.

ویدئوی اول:

 

 

ویدئوی دوم:

 

 

ویدئوی سوم:

 

 

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ ، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی همچنین برای کنسول‌های نسل بعد نیز در زمان انتشارشان دردسترس قرار خواهد گرفت.

گیم‌ پلی بازی Cyberpunk 2077
Telegram
گیم‌ پلی بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *