معماری
خانه / پلی استیشن 5 / یوشیدا: به نظر سازندگان، پلی استیشن ۵ آسان‌ترین سخت‌افزاری است که می‌توان برای آن بازی ساخت

یوشیدا: به نظر سازندگان، پلی استیشن ۵ آسان‌ترین سخت‌افزاری است که می‌توان برای آن بازی ساخت

رئیس استودیوهای جهانی سونی ادعا کرده است که سازندگان معتقدند ساختن بازی برروی پلی استیشن ۵ از همیشه راحت‌تر بوده و هیچ کنسولی بدین حد در دسترس نیست.

پلی استیشن 5

طی یک مصاحبه، رئیس استودیوهای جهانی سونی بیان کرده است که قبول دارد پلی‌استیشن ۳ از نظر روند ساخت بازی، یک کنسول سخت محسوب می‌شد و سونی تلاش کرد تا این اشتباه را برای پلی‌استیشن ۴ تکرار نکند. او اضافه کرد که سازندگان بازی نمی‌توانند به صورت تمام و کمال برروی بازی‌شان متمرکز شوند اگر قرار باشد دائما در حال دست و پنجه نرم کردن با سخت‌افزار کنسول و روند ساخت بازی با آن باشند. به همین دلیل، سونی تصمیم گرفته است که ساختن بازی برای پلی استیشن ۵ را تا حد امکان ساده کند و به نظر می‌رسد که در این راه نیز پیروز بوده است.

آقای یوشیده (Shuhei Yoshida) همچنین بیان کرده است که از طرف سازندگان بسیاری پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که در آنان ذکر شده که ساختن بازی برای پلی استیشن ۵ از همیشه راحت‌تر بوده و هیچ کنسولی به اندازه‌ی پلی‌استیشن ۵، برای ساختن بازی در دسترس و آسان نیست. این موضوع می‌تواند برگ برنده‌ی بزرگی برای سونی محسوب شود چرا که هر چه روند ساخت بازی برروی یک کنسول راحت‌تر باشد، سازندگان تمایل بیشتر و البته قدرت بیشتری برای ساخت یک بازی شاهکار و یا حداقل سطح بالا در اختیار دارند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا پلی استیشن ۵ می‌تواند با آسان‌سازی ساخت بازی قدمی دیگر در رقابت با مایکروسافت و البته نینتندو بردارد؟

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *