معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / یوبیسافت از قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل گذشته استقبال می کند؟

یوبیسافت از قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل گذشته استقبال می کند؟

مدیرعامل شرکت یوبیسافت یعنی ایو گیمو (Yves Guilemot) اعلام کرده که این شرکت هیجان بسیار زیادی برای عرضه کنسول‌های نسل نهمی دارد، هم‌چنین در طی مصاحبه‌ای که اخیرا با آقای گیمو انجام شده است، او اظهار داشته که قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل گذشته در کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس یک تصمیم بسیار خردمندانه و هیجان‌انگیز از سوی دو شرکت سونی و مایکروسافت بوده است، و هم‌چنین اعلام شد که این شرکت برنامه‌های بسیار زیادی را برای عناوین میان نسلی درنظر دارد و سعی می‌کند تا این گونه عناوین را به نو احسنت برای مخاطبان هردو نسل توسعه دهد.

یوبیسافت

گیمو در رابطه با پشتیبانی از عناوین نسل گذشته در کنسول‌های نسل نهمی این‌گونه ادامه داد: «این قابلیت یک ویژگی کاملا جدید و منحصربه‌فرد محسوب می‌شود، و همین موضوع باعث شده است تا با پدیده‌ای رو به رو باشیم که در گذشته با این قدرت وجود نداشته است. در این نسل این ویژگی نه‌تنها برای تمامی بازی‌ها صدق می‌کند بلکه به‌گونه‌ای تعبیه شده است که به شرکت اجازه خواهد داد تا اهداف هیجان‌انگیزی را برای عناوین گذشته خود دنبال کنند.»
 

هم‌چنین گیمو در انتهای اظهارات خود بیان کرد که این قابلیت قرار است تا احتمالا تمامی عناوین نسل‌های گذشته را به‌خوبی اجرا کند، و همین موضوع باعث خواهد شد تا یوبیسافت تصمیم بگیرد تا از عناوین نسل‌های گذشته خود هم‌چنان و برای سالیان آینده پشتیبانی کند و احتمالا برنامه‌های جالبی را برای آن‌ها درنظر بگیرد. هم‌چنین در سخنان گیمو می‌توان مشاهده کرد که او قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل‌های گذشته را در میان دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس مشابه می‌داند، و این به معنای یکسان بودن این قابلیت در این دو کنسول خواهد بود.
 

یکی دیگر از نکات شاخص این سخنان را می‌توان اشاره گیمو به پشتبیانی این قابلیت از تقریبا تمامی عناوین نسل‌های گذشته یاد کرد، به‌صورتی که هنوز مشخص نیست که چرا برخی عناوین نمی‌توانند به‌وسیله این قابلیت روی کنسول‌های نسل نهمی اجرا شوند و یا این دسته از عناوین مربوط به چه نسل‌هایی خواهند شد. اما در هر صورت باتوجه به اظهارات مثبت مدیرعامل شرکت یوبیسافت می‌توان انتظار داشت که این قابلیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلیدی در کنسول‌های نسل جدید به‌شمار خواهد آمد.

یوبیسافت
Telegram
یوبیسافت
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *