معماری
خانه / پلی استیشن 5 / پلی استیشن ۵ بهترین شروع تاریخ کنسول های سونی را داشته است

پلی استیشن ۵ بهترین شروع تاریخ کنسول های سونی را داشته است

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، نسل نهم صنعت بازی‌های ویدیویی با عرضه کنسول پلی استیشن ۵ و کنسول ایکس باکس سری ایکس آغاز شد. نسلی که انتظارات از آن در بالاترین حد ممکن خود قرار دارد. همانطور که احتمال می‌رفت، سونی توانسته با کنسول پلی استیشن ۵ رکوردی تاریخی در تاریخ صنعت بازی‌ های ویدیویی و کنسول‌های مرتبط با این حوزه رقم بزند.

پلی استیشن 5

پلی استیشن ۵ پرفروش ترین کنسول تاریخ سونی

سونی امروز به صورت رسمی در توییتر پلی استیشن تایید کرد که کنسول پلی استیشن ۵ موفق به ثبت رکورد بزرگ‌ترین عرضه تاریخ کنسول‌های این شرکت شده است. خبری که به طور حتم برای بسیاری از طرفداران این کنسول می‌تواند جذاب و همچنین خوشحال کننده باشد. سونی در ادامه گفته است که تقاضا برای خرید این کنسول بی‌سابقه بوده است و به طرفداران این اطمینان را داده است که تا پایان سال میلادی جاری، تعداد بیشتری از کنسول پلی استیشن ۵ را راهی بازار و خرده فروشی‌ها کند.

«ما می‌خواهیم از تمام بازیبازهای سراسر جهان برای خلق بزرگ‌ترین فروش تاریخ کنسول‌هایمان تشکر کنیم. تقاضا برای کنسول پلی استیشن ۵ بی‌سابقه بوده است و ما این اطمینان را با شما می‌دهیم که تعداد بیشتری از کنسول‌ پلی استیشن ۵ تا آخر سال میلادی جاری راهی فروشگاه‌ها می‌شود.»

این موضوع اتفاقی قابل توجه برای سونی به حساب می‌آید. نباید این را هم فراموش کرد که دو کنسول پلی استیشن ۲ و کنسول پلی استیشن ۴ نیز از جمله کنسول‌های پرفروش تاریخ به حساب می‌آیند. کنسول پلی استیشن ۴ طبق آماری که چندی پیش منتشر شده بود، چیزی حدود ۱۱۳ میلیون نسخه فروش داشته است که واقعا رقم چشم‌گیری به حساب می‌آید.

سونی پیش از این گفته بود که انتظار دارد کنسول پلی استیشن ۵ بتواند رکورد فروش کنسول پلی استیشن ۴ در سال نخست انتشار که چیزی حدود هفت میلیون و ۶۰۰ هزار نسخه بوده است را بشکند. پیش‌بینی که به نظر می‌رسد تا به این جای کار درست از آب در آمده است. احتمالا آمار و ارقام فروش کنسول نسل جدید سونی به زودی طی گزارش‌های مالی سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد و تا آن موقع باید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این موضوع صبر کرد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *