معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / پشتیبانی از پلی‌ استیشن وی‌ آر به زودی به Minecraft اضافه می‌شود

پشتیبانی از پلی‌ استیشن وی‌ آر به زودی به Minecraft اضافه می‌شود

شرکت موجانگ (Mojang)، ناشر بازی محبوب Minecraft، با انتشار مطلبی در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن بیان کرده است که پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی پلی‌ استیشن وی‌ آر به زودی به این بازی اضافه خواهد شد.

پلی‌ استیشن وی‌ آر

پلی‌ استیشن وی‌ آر

به گفته‌ی آقای کارپنتر (Carpenter) از شرکت موجانگ، نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Minecraft دقیقا همان چیزی است که شما هر روز، هر هفته، هر ماه و هر سال برروی پلی‌ استیشن ۴ تجربه می‌کنید و هیچ چیز از آن حذف نخواهد شد.

تنظیمات و راهنمایی‌های جدیدی وجود دارند که به شما اجازه می‌دهد تجربه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. علاوه بر این، دو راه کلی برای تجربه‌ی بازی در حال واقعیت مجازی وجود خواهد داشت: حالت Immersive و حالت Living Room.

در نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Minecraft برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، شما همچنان از کنترلر استاندارد این کنسول برای انجام تمامی فعالیت‌ها در بازی استفاده خواهید کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی مربوط به هدست پلی‌ استیشن وی‌ آر دقیقا از همان تکنولوژی استفاده شده در نسخه‌های واقعیت مجازی بازی که پیش از این برروی دیگر پلتفرم‌ها منتشر شده بود، استفاده خواهد کرد. البته بازی به صورت کامل برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر بهینه شده است.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *