معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / ویروس کرونا کارکنان راکستار را هم خانه‌نشین کرد

ویروس کرونا کارکنان راکستار را هم خانه‌نشین کرد

به تازگی، استودیوی راکستار گیمز (Rockstar Games) اعلام کرده است که از این به بعد و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کارکنان و توسعه‌دهندگان از خانه به کار خود ادامه خواهند داد.

ویروس کرونا

اگر دنباله‌روی اخبار بوده‌اید، احتمالا از شیوع خطرناک ویروس مرگبار کرونا و تاثیرات مختلف آن برروی دنیای بازی‌های ویدئویی آگاه بوده‌اید. به عنوان مثال، بسیاری از تورنمنت‌های ورزش‌های الکترونیکی کاملا لغو شده‌اند یا به تعویق افتاده‌اند که از میان آن‌ها، می‌توان به تعلیق تمامی تورنمنت‌های جهانی و حضوری الکترونیک آرتس (Electronic Arts) اشاره کرد. همچنین گفته می‌شود که احتمالاً تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس تحت‌تاثیر ویروس کرونا به تاخیر بیافتد.

حال به نظر می‌رسد که راکستار گیمز، در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس، دنباله‌روی راه بانجی (Bungie) شده است و تصمیم گرفته تا فعالیت خود را به صورت هوشمند و از راه دور ادامه دهد. امروز حساب کاربری رسمی راکستار در توئیتر، اعلام کرد که تمامی دفاتر بین‌المللی این استودیو، به خاطر جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، بسته خواهند شد:

پس از تحقیق و مشورت فراوان، فرایند کار از خانه را به صورت بین‌المللی آغاز کرده‌ایم. متعقدیم که با سیستم مستحکمی که داریم، تیم‌های ما با کم‌ترین میزان حواس‌پرتی به کار خود ادامه خواهند داد. بازی‌های آنلاین ما به روند سابق خود ادامه خواهند داد و پشتیبانی از آن‌ها، مانند همیشه خواهد بود. سلامت کارکنان ما و خانواده‌های آن‌ها، اولویت اصلی ما است. از درک بالای شما سپاس‌گزاریم و بهترین‌ها را در این زمان نامطلوب آرزو می‌کنیم.

در کنار راکستار و بانجی، مایکروسافت هم از کارکنان شعبه‌ی سیاتل و سانفرانسیسکوی خود خواسته است که به مدت دو هفته، دفاتر خود را خالی کنند. بانجی و مایکروسافت دفاتر اصلی خود را در سیاتل قرار داده‌اند که طبق گزارشات اخیر، بیشترین تعداد مرگ و میر بر اساس ویروس کرونا، را در آمریکا دارد.

ویروس کرونا
Telegram
ویروس کرونا
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *