معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / میزان فروش بازی Resident Evil 7 به ۶٫۸ میلیون نسخه رسید

میزان فروش بازی Resident Evil 7 به ۶٫۸ میلیون نسخه رسید

شرکت کپکام (Capcom) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که میزان فروش بازی Resident Evil 7 به ۶٫۸ میلیون نسخه رسیده است. همچنین بر اساس همین گزارش، بیش از یک میلیون بازی‌باز این عنوان را برروی پلی‌استیشن وی‌آر تجربه کرده‌اند.

میزان فروش بازی Resident Evil 7

بازی Resident Evil 7 در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر گردید. برای اولین بار در تاریخ مجموعه‌ی Resident Evil، در این نسخه دوربین بازی به صورت اول شخص و به طور کلی تغییرات زیادی نسبت به نسخه‌های پیشین این سری صورت گرفته بود. این عنوان توانست نقدها و امتیازات مثبتی را از سوی منتقدین دریافت نماید. Resident Evil 7 با این آمار فروش پس از عناوین Resident Evil 5 و Resident Evil 6، به عنوان سومین بازی پرفروش این مجموعه تا به امروز لقب گرفت.

کپکام با ارائه‌ی محتوای مختلف و چند بسته‌ الحاقی داستانی، از بازی Resident Evil 7 پشتیبانی نمود. در بسته الحاقی Not A Hero، بازی‌بازان در نقش Chris Redfield، شخصیت مشهور سری بازی‌های Resident Evil قرار می‌گیرند.

با وجود آن که بازی Resident Evil 8 هنوز به صورت رسمی از سوی کپکام معرفی نشده است، بر اساس برخی شایعات منتشر شده، نسخه‌ی هشتم از مجموعه‌ی Resident Evil مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند.

بازی Resident Evil 7 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

میزان فروش بازی Resident Evil 7
Telegram
میزان فروش بازی Resident Evil 7
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *