معماری
خانه / پلی استیشن 5 / اطلاعاتی که مدیران سونی درباره طراحی پلی استیشن ۵ دادند

اطلاعاتی که مدیران سونی درباره طراحی پلی استیشن ۵ دادند

برخی از مدیران اجرایی سونی راجع به طراحی پلی استیشن ۵ که جالب جسورانه بود صحبت کرده‌اند و به هواداران قول دادند که این کنسول مانند آنچه که از عکس‌هایش پیداست شبیه یک موتور هواپیما نخواهد بود.

طراحی پلی استیشن 5

سرپرست بخش بازریابی پلی استیشن یعنی اریک لمپل (Eric Lampel) گفت که پلی استیشن ۵ دارای ویژگی‌های جالب و غافلگیرکننده بسیاری است و عکس‌های این کنسول به زیبایی خود آن نیستند. از آنجایی که هواداران در اینترنت در مورد اندازه این کنسول حدس و گمان می‌زدند، صحبت لمپل دارای اهمیت خاصی برای آنان است. اگر اندازه کنسول همانی باشد که هواداران در اینترنت حدس می‌زنند، اندازه پلی استیشن ۵ از ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن‌های قبلی بزرگتر است. از آنجایی که سونی از ابعاد این کنسول اطلاعاتی منتشر نکرده است مجبور هستیم که منتظر باشیم و ببینیم که این کنسول چقدر فضا خواهد گرفت.

لمپل در مورد تفاوت نسخه‌های دیجیتال و دیسکی پلی استیشن ۵ گفت که این دو نسخه از هر لحاظ مشابه هستند به جز اینکه در نسخه‌ دیجیتالی درایو دیسک‌خور وجود ندارد. لمپل و رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی یعنی جیم رایان (Jim Ryan) گفتند که با توجه به اینکه اخیرا هواداران بیشتر متمایل به خرید نسخه دیجیتال بازی‌ها شدند وجود یک نسخه دیجیتالی الزامی است.

رایان گفت:«ما تلاش داریم اعلام کنیم که با گذر زمان، جامعه گیمینگ و به خصوص پلی استیشن به سمت دیجیتالی شدن می‌رود. در فصل اول امسال، دو سوم بازی‌های خریداری شده به صورت دیجیتال دانلود شدند. مخاطبان همانطور که آهنگ و ویدئوهایشان را به صورت دیجیتال دریافت می‌کنند، می‌خواهند که بازی‌ها هم به صورت دیجیتال به آن‌ها عرضه شود و ما در سونی تلاش می‌کنیم که متوجه این موضوع باشیم.»

سایمون راتر در صحبت با خبرگذاری The Gaurdian گفت که شرکت سونی تلاش زیادی کرده است که پلی استیشن ۵ پر سر و صدا نباشد و توجه زیادی به سیستم خنک‌کننده کنسول کرده است.

طراحی پلی استیشن 5
Telegram
طراحی پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *