معماری
خانه / اخبار / محتویات نسخه پیش خرید بازی God Of War رایگان شدند

محتویات نسخه پیش خرید بازی God Of War رایگان شدند

با نزدیک شدن به سال جدید میلادی، سونی تصمیم گرفته است تا محتویات نسخه پیش خرید بازی God Of War را به عنوان یک پک کامل تحت عنوان God of War Holiday 2019 Giveaway Pack را در اختیار بازیکنان مناطق اروپا و آمریکا این بازی قرار دهد.

محتویات نسخه پیش خرید بازی God Of War

در این پک، بسته الحاقی آیتم‌های مختلفی قرار داده شده که تنها در نسخه پیش خرید بازی وجود داشته است و شما با انجام بازی قادر نخواهید بود چنین آیتم‌هایی را بدست آورید. در ادامه می‌توانید لیستی از آیتم‌های موجود در این پک را مشاهده کنید.

• Death’s Vow Armour Sets for Kratos and Atreus

• Exile’s Guardian Shield Skin

• Buckler of the Forge Shield Skin

• Shining Elven Soul Shield Skin

• Dökkenshieldr Shield Skin

گفتنی است که این پک به‌صورت کاملا رایگان است و شما هم‌اکنون می‌توانید نسبت به دریافت این پک اقدام کنید.

بازی God of War در ابتدا در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد و درواقع یک بازنگری و بازسازی کلی از این فرانچایز محسوب می‌شود. این بازی توانست تا پایان سال ۲۰۱۸ به یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین عناوین انحصاری عرضه شده روی کنسول پلی‌استیشن ۴ تبدیل شود. طبق گزارشات رسیده روند توسعه بازی God of War 2 مدت‌ها است که شروع شده و سونی قصد دارد تا این بازی را به عنوان یکی از اولین بازی‌های انحصاری خود برای کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ عرضه کند.

قابل ذکر است که اگر قصد دارید تا این پک محتویات رایگان را دریافت کنید تنها تا تاریخ ۱۶ دی (شش ژانویه ۲۰۲۰) فرصت خواهید داشت، و بعد از این تاریخ این بسته از روی شبکه PSN حذف خواهد شد.

برای خرید بازی God Of War از طریق گیفت کارت کلیک کنید

محتویات نسخه پیش خرید بازی God Of War
Telegram
محتویات نسخه پیش خرید بازی God Of War
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *