معماری
خانه / کنسول بازی / مایکروسافت از کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان رونمایی کرد

مایکروسافت از کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان رونمایی کرد

مایکروسافت در نسل هشتم تمرکز خاصی روی کنترلر‌های کنسول ایکس‌باکس وان داشته است و این سیاست را می‌توان با معرفی و عرضه کنترلر‌هایی با طرح‌های مختلف به وضوح دید. با اینکه تنها چند ماه به پایان نسل هشتم مانده،  اما مایکروسافت همچنان در حال اضافه کردن کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان است. این شرکت در جدیدترین اقدام خود از دو طرح جدید برای این کنترلر رونمایی کرد. دو طرحی که بیش از بیش جذاب و دلربا هستند و به طور حتم در بازار فروش نیز می‌توانند عملکرد رضایت بخشی داشته باشد. البته نباید فراموش کنید که اغلب کنترلر‌های طرح جدید مایکروسافت، قابلیت وصل شدن به کنسول Xbox Series X نیز خواهند بود. پس هیچ نگرانی بابت خرید کنترلر کنسول ایکس‌باکس وان نداشته باشید و با آغوش باز به سراغ خرید یکی از آن‌ها بروید.
کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان
 

کنترلر The Phantom Magenta Special Edition

پیش از این دو مدل دیگر از مجموعه کنترلر Phantom رونمایی و عرضه شده بود، اما هیچکدام به پای زیبایی کنترلر The Phantom Magenta Special Edition نمی‌‌رسند. این کنترلر رنگ و لعاب عجیب و جذابی دارد که می‌تواند هر بازیبازی را فریب دهد. به نظر می‌رسد کد رنگ اصلی این کنترلر قرمز یخی روشن است. اگر خواهان خرید این کنترلر هستید می‌توانید هم‌اکنون به فروشگاه مایکروسافت سر زده و آن را با قیمت ۷۰ دلار پیش خرید کنید تا در تاریخ ۱۷ مارچ (۲۷ اسفند) برایتان ارسال شود.
کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان
 

نگاهی بر کنترلر Arctic Camo

همواره طرح‌های کماندویی طرفداران بیشتری نسبت به دیگر طرح‌ها داشته است. مایکروسافت در جدیدترین کنترلر خود نگارش جدیدی از طرح کماندو و یا همان استتار را اعمال کرده است. این کنترلر که  Arctic Camo Special Edition نام دارد دومین محصول از مدل Camo است که با طرح سفید و خاکستری مات عرضه خواهد شد. پیش فروش این محصول با قیمت ۷۰ دلار آغاز شده است و تاریخ عرضه آن نیز ۲۷ آوریل (۸ اردیبهشت) خواهد بود. البته پایه شارژ آن نیز قبل عرضه کنترلر دردسترس قرار خواهد گرفت.

کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان
Telegram
کنترلر‌های جدید ایکس باکس وان
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *