معماری
خانه / پلی استیشن 5 / قابلیت جدید پلی استیشن ۵ که به بازیکنان اجازه حق اختراع میدهد

قابلیت جدید پلی استیشن ۵ که به بازیکنان اجازه حق اختراع میدهد

اخیرا اختراع قابلیت جدید پلی استیشن ۵ که به بازیکنان اجازه قرار دادن فایل‌های متنی و تصویری در بازی‌ها و راهنمایی غیر مستقیم دیگر بازیکنان را می‌دهد، توسط کمپانی سونی برای پلی استیش ۵ به ثبت رسیده است. سونی قصد دارد با استفاده از این قابلیت مشارکت بازیکنان را با قرار دادن نکات مهم در مراحل بازی‌ها توسط آن‌ها افزایش دهد.

قابلیت جدید پلی استیشن 5

قابلیت جدید پلی استیشن ۵

ماه گذشته هم تصویری از گیم‌پلی بازی Killzone منتشر شد که در آن نکات مختلفی که توسط کاربران دیگر در بازی قرار داده شده بودند، برای کاربر نمایش داده می‌شود.

قابلیت جدید پلی استیشن 5

در توضیحات این حق ثبت اختراع نکات مختلفی درباره نحوه کارکرد آن ذکر شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:

این سیستم تنها محدود به محتوای متنی به اشتراک گذاشته شده توسط بازیکنان برای راهنمایی دیگر کاربران در جریان بازی می‌شود. این سیستم پس از دریافت اطلاعات توسط اینترنت، برای انتقال اطلاعات از پردازنده و حافظه موقت دستگاه استفاده می‌کند و اطلاعات مورد نظر را بین فایل‌های بازی قرار می‌دهد تا در زمان و مکان مشخص در مراحل (یا حتی بخش چند نفره) بازی نمایش داده شوند.

پس از کارت‌های رابط کاربری پلی استیشن ۵ که علاوه بر قابلیت دریافت تصویر گیم‌پلی دوستان در حین بازی کردن، امکان قرار دادن برخی نکات کلیدی توسط سازندگان در بازی‌ها را فراهم کرده بودند، این قابلیت هم می‌تواند یک قدم رو به جلوی دیگر در راستای قرار دادن راهنمایی‌های مختلف از سوی کاربران برای یکدیگر باشد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *