معماری
خانه / اخبار بازی / فصل دوم Fortnite Chapter 2 تا آوریل به پایان می‌رسد

فصل دوم Fortnite Chapter 2 تا آوریل به پایان می‌رسد

 گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که فصل دوم Fortnite Chapter 2 به زودی به پایان می‌رسد و فصل جدیدی از این بازی در راه است.

فصل دوم Fortnite Chapter 2

بر اساس گزارش GamesRadar حاکی از آن است که فصل دوم Fortnite Chapter 2 قرار است به پایان برسد و شرکت اپیک گیم در روز ۳۰ آوریل به این بازی پایان می‌دهد.

بر این اساس، این بازی قرار است با تغییرات ویژه‌ای همراه شود و از روز پنجشنبه ۳۰ آوریل ۲۰۲۰ با مجموعه‌ای جدید از تم‌های خاص آماده عرضه شود. این در حالی است که فصل دوم Fortnite Chapter 2 به تازگی آماده عرضه شده است و پیش بینی می‌شد برای مدت زمان بیشتری برای کاربران آماده عرضه باشد.

کاربران فورتنایت نیز در پیامی که از طریق بخش داخلی این بازی دریافت کرده‌اند، از این مسئله اطلاع پیدا کرده‌اند که شرکت اپیک گیم تصمیم دارد تا در آینده‌ای نزدیک این بازی را با تم و در فصلی جدید آماده عرضه کند که این مسئله به‌منزله تائید شرکت اپیک به‌حساب میاید.

گفتنی است که فصل دوم Fortnite Chapter 2 با وجود این مسئله برای ۱۰ هفته در اختیار کاربران بود و پس از آن آپدیت جدید این بازی برای کاربران آماده عرضه شده بود. پس از آن قرار است نسخه‌ای جدید از این بازی با تغییرات بیشتر عرضه شود.

گفتنی است که بسیاری از شایعات حاکی از آن است که شرکت اپیک تغییرات زیادی را در فصل جدید اعمال می‌کند و کاربران با قابلیت‌های ویژه‌ای در این فصل جدید همراه خواهند بود.

فصل دوم Fortnite Chapter 2
Telegram
فصل دوم Fortnite Chapter 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *