معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه | فروشگاه اپیک گیمز ۱۵ بازی بزرگ را رایگان خواهد کرد

شایعه | فروشگاه اپیک گیمز ۱۵ بازی بزرگ را رایگان خواهد کرد

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) هر هفته عناوین رایگانی را ارائه می‌دهد. در خبری غافلگیر کننده که جدیدا به بیرون درز کرده است، این فروشگاه از تاریخ ۲۷ آذر (۱۷ دسامبر) به مدت ۱۵ روز، هر روز یک بازی رایگان در اختیار مخاطبانش قرار خواهد داد.

فروشگاه اپیک گیمز

با توجه به اینکه این خبر هنوز تایید نشده، اما لیستی از بازی‌های رایگان ارائه شده با تاریخ انتشار رایگان آن‌ها نیز به‌دست آمده است. فروشگاه اپیک گیمز با این حرکت احتمالی رقابت را به سطح جدیدی می‌رساند! لیست بازی‌های ارائه شده در کمپین عناوین رایگان ۱۵ روزه‌ی آن‌ها که تازه لو رفته‌اند شامل تولیداتی است که جایزه‌ی بازی سال را دریافت کرده‌اند. لیست عنوان‌های لو رفته شامل محصولاتی محبوب و گران قیمتی مانند The Witcher 3 است. تاریخ انتشاری نیز برای بازی‌های رایگان در نظر گرفته شده است، اما باید تا فردا صبر کنیم و منتظر باشیم که ببینیم آیا این خبر درست است یا نه. لیست بازی‌ها همراه با تاریخ انتشارشان را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

۱۵ بازی رایگان احتمالی فروشگاه اپیک گیمز

فروشگاه اپیک گیمز

شاید برای بسیاری از مخاطبان عادی باشد که اپیک گیمز، وقتی توانسته بازی بزرگی مانند GTA 5 را به‌صورت رایگان ارائه بدهد، بتواند چنین عناوینی را نیز به صورت رایگان عرضه کند. اگر این فروشگاه عناوین خوش ساختی مانند Far Cry 5 و Resident Evil 7 را به صورت رایگان ارائه دهد، جمعیت بزرگی از بازی‌بازان را که با GTA 5 به‌دست آورده است، بیشتر توسعه می‌دهد. در مراسم The Game Awards 2020 اپیک گیمز از انتشار دو عنوان محبوب Unreal Tournament و Warframe بر روی این فروشگاه به‌‌صورت رایگان نیز خبر داده بود.

فروشگاه اپیک گیمز
Telegram/giftcardbaz
فروشگاه اپیک گیمز
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *