معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه: بازی های زمان عرضه پلی استیشن ۵ میان نسلی نخواهند بود

شایعه: بازی های زمان عرضه پلی استیشن ۵ میان نسلی نخواهند بود

در خلال آخرین پادکست منتشر شده در سایت خبری Kotaku خبرنگار شناخته شده این سایت یعنی جیسون شرایر (Jason Schreier) چند دقیقه‌ای را در مورد کنسول‌های نسل نهمی و هم‌چنین بازی‌هایی که قرار است در زمان عرضه این کنسول‌ها به بازار بیایند به بحث و گفت و گو پرداخت. شرایر اعلام کرد که در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی را در مورد عناوین زمان انتشار کنسول پلی استیشن ۵ شنیده‌ شده و می‌توانند این موضوع را تایید کنند که تمام عناوینی که در روز عرضه این کنسول به بازار فرستاده خواهد شد، تنها برای نسل نهم خواهد بود.
پلی استیشن 5

اگرچه شرایر مشخص نکرد که آیا این عناوین تنها بازی‌های انحصاری خواهند بود یا خیر اما می‌توان پیش‌بینی کرد که بازی‌های مولتی پلتفرم نیز از این قائده مستثنی نباشند. در ادامه مصاحبه او افزود که برنامه‌های مایکروسافت هنوز در این زمینه مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که این شرکت سیاست متفاوتی را نسبت به سونی پیش بگیرد و عناوین خود را همانند بازی Hale Infinite روی هردو نسل از کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی منتشر کند.

در اوایل هفته جاری نیز ما شاهد اخباری در زمینه در حال توسعه قرار داشتن کنسول ایکس باکس اسکارلت لاک‌هارت در خبرها نظاره کردیم، کنسولی که قرار است قدرتی در حد و اندازه کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو داشته باشد و قیمت پایین‌تری نسبت به کنسول‌های نسل بعدی داشته باشد، هم‌چنین این کنسول فاقد درایو بلوری خواهد بود و به‌ این معنا است که این کنسول تنها توانایی اجرا بازی‌ها به صورت غیر فیزیکی را خواهد داشت.

گفتنی است که کنسول پلی استیشن ۵ و ایکس باکس اسکارلت سال آینده به بازار خواهند آمد و به‌نظر می‌آید که قیمت این کنسول‌ها در محدوده ۵۰۰ الی ۶۰۰ دلار خواهد بود.

پلی استیشن 5
Telegram
نسخه جدید بازی Silent Hill
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *