معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شایعه | سونی در مراحل نهایی خرید استودیوی بلوپوینت گیمز قرار دارد

شایعه | سونی در مراحل نهایی خرید استودیوی بلوپوینت گیمز قرار دارد

بر اساس گزارش منتشر شده از یک منبع داخلی، به زودی استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) به زیرمجموعه‌ی استودیوهای جهانی سونی ملحق خواهد شد.

استودیوی بلوپوینت گیمز

خرید احتمالی استودیوی بلوپوینت گیمز توسط سونی

باید متذکر شویم که این گزارش در حد یک شایعه اعتبار دارد. شما در ادامه اظهارات این منبع را می‌خوانید:

من از منابع و شخصی بسیار نزدیک به خود اطلاعاتی را شنیده‌ام که متاسفانه در حال حاضر به دلایلی مشخص نمی‌توانم مدرک یا اسم شخص را فاش کنم. مطمئناََ چنین گزارش‌هایی چندان قابل اعتماد نیستند اما به دلایلی مختلف تصمیم گرفته‌ام به این منبع اعتماد کنم.

بر اساس اعلانات منبع من که با اعضای بلوپوینت گیمز رابطه‌ی نزدیکی دارد، آن‌ها در مراحل نهایی قرارداد با سونی قرار دارند. به نظر می‌رسد که Demon’s Souls آزمایش نهایی برای آن‌ها بود. بر اساس واکنش‌های مثبت به این اثر و همچنین مثبت بودن روابط کاری میان اعضای این تیم، سونی باری دیگر تصمیم گرفت تا وارد مذاکره‌ی خریداری این استودیو شود.

بخش‌های مهم قرارداد مذکور از دیدگاه بلوپوینت گیمز:

آن‌ها می‌خواهند یک شانس برای ساخت فرنچایزی جدید داشته باشند و قصد ندارند تنها یک “استودیوی بازسازی” باشند.
اگرچه آن‌ها برای مستقل بودنشان ارزش قائل هستند اما در عین حال می‌دانند که این صنعت در حال تکامل و گسترش است. آن‌ها در مورد ارتباط با سونی اطمینان کامل دارند و برای همین فروش را قبول می‌کنند.

بخش‌های مهم قرارداد از دیدگاه سونی:

سونی از اخلاق کاری شکل گرفته میان اعضای بلوپوینت شگفت زده شده چرا که به دنبال آن بازسازی‌های پیشگامانه‌ای با سرعت بسیار خوب شکل گرفته است.
بلوپوینت گیمز در حال حاضر با سایر استودیوهای جهانی سونی رابطه‌‌ی بسیار خوبی دارد، مخصوصاََ استودیوی ژاپن (Japan Studio) که برای هر دو عنوان Demon’s Souls و Shadow of the Colossus با آن‌ها همکاری کردند.
مهارت و تکنولوژی‌هایی که بلوپوینت گیمز در اختیار دارد می‌تواند در تمامی پروژه‌های پلی‌استیشن استفاده و از دانایی تکنیکی آن‌ها بهره برده شود.

این قرارداد در مراحل پایانی قرار دارد و باید به زودی عمومی شود و من انتظار دارم تا ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ (۲۸ فوریه‌ی ۲۰۲۱) این اتفاق رخ دهد. اگر قرارداد در زمانی که ذکر کردم عمومی نشد بدانید که این اتفاق دیگر رخ نمی‌دهد و یا این که اطلاعات غلط بودند. بنابراین اگر تا ۱۰ اسفند چنین اتفاقی رخ ندهد اعتبار من به کلی ازبین می‌رود.

باری دیگر تاکید می‌کنیم که این اطلاعات تنها در حد شایعه اعتبار دارند.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *