معماری
خانه / پلی استیشن 5 / دیده شدن کنترلر دوال سنس در صفحه‌ اینستاگرامی رپر مشهور

دیده شدن کنترلر دوال سنس در صفحه‌ اینستاگرامی رپر مشهور

کمتر از دو ماه تا عرضه‌ی پلی‌ استیشن ۵ زمان باقی مانده است. بعد از مشکلات پیش آمده پیرامون پیش‌خرید کنسول، شرکت سونی به سختی کار می‌کند تا موج‌های بعدی پیش‌خرید روان‌تر و بهتر از قبل پیش رود اما به نظر می‌رسد با دیده شدن کنترلر دوال سنس در صفحه یکی از  شخصیت های مشهور زودتر از بقیه به کنسول پلی‌ استیشن ۵ دسترسی پیدا کرده است.

کنترلر دوال سنس

رپر مشهور، ترویس اسکات (Travis Scott)، اخیراََ تصویری را از طریق اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که می‌توان در آن کنترلر پلی‌استیشن ۵ یعنی دوال‌ سنس (DualSense) را مشاهده کرد. خود کنسول پلی‌استیشن ۵ در تصویر دیده نمی‌شود اما او در قسمت کپشن نوشته است که “من تا فردا صبح بازی خواهم کرد.” بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که او دسترسی کامل به کنسول داشته باشد. هنوز کسی نمی‌داند او چگونه به کنسول دسترسی پیدا کرده است اما احتمالاََ دلیل اصلی این است که سونی قبل از عرضه در بازار کنسول را به افراد مهم و تاثیرگذار ارسال کرده تا بازاریابی آن بهتر انجام شود.

تصویر کنترلر دوال سنس در عکس ترویس اسکات 

کنترلر دوال سنس

اسکات در زمینه‌ی بازی‌های ویدیویی سابقه دارد و یک بازی‌باز Fortnite به حساب می‌آید. او حتی یک کنسرت زنده در Fortnite برگزار کرد که البته همزمان توانست رکورد بازی‌بازان همزمان Fortnite را جابه‌جا کند. بنابراین ارسال ارائه‌ی یک پلی‌استیشن ۵ به این رپر غیر منطقی به نظر نمی‌رسد و احتمالاََ به همکاری‌های بعدی نیز اشاره دارد. از طرفی او در رسانه‌های اجتماعی دنبال‌کنندگان زیادی دارد و می‌تواند به خوبی کنسول نسل بعدی سونی را تبلیغ کند. احتمالاََ به محض این که سونی چراغ سبز نشان دهد شاهد پخش تصاویری از کنسول و رابط کاربری آن در اینترنت باشیم و البته مطمئناََ ترویس اسکات تنها کسی نیست که کنسول را دریافت کرده است.

قبل از این نیز آقای جف کیلی (Geoff Keighly) به کنترلر دوال‌سنس دسترسی داشت و البته آن را با دوال‌ شاک ۴ نیز مقایسه کرد. وی همچنین قابلیت‌های مختلف آن مانند بازخورد هاپتیک و تریگر انطباقی را به نمایش گذاشت. تصاویر پلی‌استیشن ۵ خارج از کارخانه بسیار کمیاب بوده است و ما تنها شاهد یک سری تصویر در قالب مقایسه‌ی اندازه‌ بوده‌ایم.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی Gematsu، در اوایل ماه آینده یوتیوبرهای مختلف ژاپنی به پلی‌استیشن ۵ دسترسی خواهند داشت تا به مخاطبین نشان دهند که دقیقاََ باید منتظر چه کنسولی باشند. از تاریخ ۱۳ مهرماه (۴ اکتبر) این دسترسی آغاز می‌شود و کنسول پلی‌استیشن ۵ برای تعداد کمی یوتیوبر ارسال خواهد شد. مطمئناََ سونی تنها مخاطبین شرقی را در نظر ندارد و باید چهره‌های تاثیرگذار غربی را نیز برای تبلیغ کنسول خود انتخاب کرده باشد و با توجه به این خبر به نظر می‌رسد این اتفاق رخ داده است.

پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) برای آمریکا و چند منطقه‌ی دیگر عرضه خواهد شد. بقیه‌ی مناطق ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) به کنسول دسترسی خواهند داشت.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *