معماری
خانه / اخبار بازی / خالقان Rainbow Six Siege قصد کار برروی پروژه‌ی جدیدی را دارند

خالقان Rainbow Six Siege قصد کار برروی پروژه‌ی جدیدی را دارند

این طور که به نظر می‌رسد تیم توسعه‌‌دهنده‌ی مسئول بازی Rainbow Six Siege قرار است شاهد تغییرات بزرگی در آینده باشند. یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی خبر از ماجراجویی تازه‌ای برای این تیم داده است.

Rainbow Six Siege

هسته‌ی اصلی گروه توسعه‌دهنده‌ی بازی Rainbow Six Siege در حال نقل مکان به پروژه‌ی تازه‌ای هستند. کارگردان خلاق با قدمت این سری یعنی زاویر مارکیس (Xavier Marquis) و کارگردان برند Rainbow Six آقای الکساندر رمی (Alexandre Remy) در کنار برخی دیگر از اعضای این تیم قرار است مسئولیت پروژه‌ی تازه‌ای را عهده‌دار شوند. مارکیس و رمی از زمان خلق آی‌پی Rainbow Six Siege سردمداران اصلی آن بوده‌اند و نقش زیادی در تبدیل این فرنچایز ،به آی‌پی موفقی که امروز هست داشته‌اند. البته بخش زیادی از تیم توسعه‌ی Rainbow Six Siege بدون تغییر می‌مانند. مثلا کارگردان بازی یعنی لرو آتاناسوف (Leroy Athanassoff)، همچنان بر کار برروی مجموعه ادامه خواهد داد. به همین سبب، مارکیس اعلام کرده است که به نظر او و رمی، حضور آن‌ها برای موفقیت مجموعه دیگر ضروری نیست:

    زمان‌هایی بود که بازی وابستگی شدیدی به حضور ما داشت. خصوصا در آغاز کار این سری این طور بود. با این حال اکنون این بازی در مرحله‌ی تازه‌ای قرار دارد و تبدیل به چیزی مانند یک قلمرو شده است. قلمرویی متشکل از خود بازی و جامعه‌ی بازیکنان‌اش.

آتاناسوف کارگردان بازی نیز اعلام کرده است که هسته‌ی جدید تیم توسعه‌، در حال حاضر برروی محتوای تازه‌ای برای این بازی کار می‌کند و قصد گسترش دنیای آن را دارد. کریگ رابینسون (Craig Robinson)، توسعه‌دهنده‌ی ارشد انجمن بازی نیز گفته است:

    پیش از این گفته‌ایم و باز هم می‌گوییم: Rainbow Six Siege آمده است که بماند. لروی و تیم توسعه‌ی بازی چیزهای بسیاری از زاویر و الکس یاد گرفته‌اند. لروی بینش خاصی برای ادامه‌ی مسیر Rainbow Six Siege دارد که همگی در استودیو در مورد آن هیجان‌زده هستند.

هر چه باشد باید منتظر ماند و دید آینده چه اتفاقی برای زاویر مارکیس و الکساندر رمی ترتیب دیده است.

Rainbow Six Siege
Telegram
Rainbow Six Siege
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *