معماری
خانه / بروزرسانی بازی ها / جزییات بروزسانی ۷٫۰۲ کنسول پلی‌استیشن ۴

جزییات بروزسانی ۷٫۰۲ کنسول پلی‌استیشن ۴

درحال حاضر بروزسانی ۷٫۰۲ کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس کاربران قرار گرفته است و هم‌اکنون می‌توانید این بروزرسانی را در کنسول‌های خود دانلود کنید، ویژگی کلیدی این بروزرسانی طبق اطلاعیه سونی بهبود عملکرد کنسول گزارش شده است که جای تعجبی نیز ندارد.

جزییات بروزسانی 7.02 کنسول پلی‌استیشن 4

درحالی‌که در هفته گذشته نیز شاهد عرضه یک بروزرسانی به‌شماره ۷٫۰۱ از سوی سونی به‌منظور تثبیت عملکرد سیستم‌عامل و کنسول بودیم، اما سونی تصمیم گرفته است تا تقریبا بلافاصله بروزرسانی دیگری را برای این کنسول منتشر کند. این بروزرسانی حجمی در حدود ۴۵۰ مگابایت دارد، تقریبا حجمی مشابه با اغلب بروزرسانی‌هایی که برای این کنسول تاکنون عرضه شده است.

نکته شاید عجیبی که در این بروزرسانی وجود دارد، نبود یک لیست تغییرات است، و در جزییات این بروزرسانی تنها عبارت بهبود عملکرد سیستم گزارش شده است. اگرچه همه‌ می‌دانیم این بروزرسانی می‌تواند خیلی از کدها و برنامه‌های این کنسول را تحت شعاع قرار دهد اما سونی همچنان پافشاری دارد تا اطلاعاتی بیشتر از بروزرسانی‌های خود در اختیار عموم قرار ندهد.

این بروزرسانی به‌صورت خودکار روی تمامی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ دانلود خواهد شد و نیازی نیست تا به‌صورت دستی بخواهید به جست و جوی این بروزرسانی بگردید. اما اگر ویژگی بروزرسانی خودکار را در دستگاه خود غیر فعال کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات کنسول رفته و در بخش System Software Update با فشار دادن دکمه X این بروزرسانی را به‌صورت دستی دریافت کنید.

بروزسانی 7.02 کنسول پلی‌استیشن 4
Telegram
بروزسانی 7.02 کنسول پلی‌استیشن 4
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *