معماری
خانه / پلی استیشن 5 / تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن ۵ فاش شد

تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن ۵ فاش شد

در انجمن وب‌سایت ResetEra، کاربری به نام CrimsonNocturne تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن ۵ چیزی که به نظر می‌رسد طرح نهایی کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود منتشر کرده است.

تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن 5

همانطور که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید، کنسول پلی‌استیشن ۵ شبیه به یک V بزرگ است. به احتمال زیاد مطلع هستید که V در زبان یونانی همان عدد پنج است. حال فقط کافیست ربط عدد پنج را با کنسول نسل نهمی سونی که پلی‌استیشن ۵ نام دارد پیدا کنید. همچنین این طرح شباهت بسیاری به دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو دارد؛ به خصوص قسمت روی آن که می‌توان شباهت آن را روی کنسول‌هایی که بعد از کنسول پلی‌استیشن ۴ اسلیم منتشر شدند پیدا کرد.
تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن 5

همچنین وجود تعداد زیادی تهویه هوا در قسمت کنار کنسول، می‌تواند به عملکرد بهتر تراشه‌های AMD کمک شایانی کند.

تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن 5

در حالت ایستاده نیز این طرح از کنسول پلی‌استیشن ۵ در مقابل کنسول Xbox Series X  که چندی پیش مایکروسافت آن را در رویداد The Game Awards 2019 معرفی کرد؛ بسیار زیباتر به نظر می‌رسد. البته نباید از نوارهای رنگی روی کنسول چشم پوشی کرد. با اینکه در این تصاویر از آن چیزی نمی‌بینیم؛ ولی تصور آن نیز جذاب و زیبا است.

تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن 5

در آخر نظر شما درباره این طرح از کنسول پلی‌استیشن ۵ در مقابل طرح‌هایی که چندی پیش منتشر شد چیست؟ به نظرتان اگر کنسول پلی‌استیشن ۵ همین طرح را داشته باشد می‌تواند از لحاظ زیبایی، کنسول Xbox Series X را کنار بزند؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن 5
Telegram
تصاویر جدید از کنسول پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *