معماری
خانه / اخبار بازی / تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 5 مشخص شد

تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 5 مشخص شد

بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 5 یک نقشه به نام Solomon Islands به بازی اضافه خواهد شد که در آن نبردهای نزدیک بیشتر جریان خواهند داشت و بازیکنان می‌توانند در محیط جنگلی اطراف رودخانه‌ها، زمین‌های مرطوب و پناهگاه‌های زیرزمینی آن بازی کنند.
بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 5
متن منتشر شده از سوی DICE اینگونه است: «رودخانه‌ها و باتلاق‌ها مسیر را برای تانک‌ها و پیاده‌نظام می‌بندند اما سربازان ماجراجو و باهوش می‌توانند از این فرصت استفاده کنند تا از تنگناها عبور کنند. بازیکنان در مسیرهای باریک درون جنگل، پشت سنگرهایشان مبارزه می‌کنند. ما نقشه Solomon Islands را برای تجربه کامل نبرد پیاده‌نظام در جنگل همراه با نبرد وسایل نقلیه درون آب طراحی کرده‌ایم. شما متوجه درخشش این نقشه در حالت Breakthrough خواهید شد. مدافعان می‌توانند پنهان بمانند و کمین کنند در حالی که مهاجمان چند گزینه در اختیار دارند: ظاهر شدن از پشت مدافعان، نبرد رودررو با پیاده‌نظام یا استفاده از قایق‌ها برای تجهیز خط حمله.»

همچنین بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از اسلحه‌ها جدید را به دست بگیرند. مانند Type 11 LMG، Model 37 Shotgun، M2 Carbine. گجت‌های جدیدی مانند M1A1 Bazooka  و Lunge Mine به بازی اضافه خواهند شد. الیت‌های میساکی یاماشیرو (Misaki Yamashiro)، استیو فیشر (Steve Fisher) و آریکا ساکاموتو (Arika Sakamoto) از دیگر محتویاتی هستند که به بازی اضافه خواهند شد.

استودیو DICE جزییاتی از جایزه‌های جدید این بسته الحاقی نیز رونمایی کرد. ۴۰ سطح مختلف در بازی وجود خواهند داشت که تنها با بازی کردن می‌توانید سطح خود را بالا ببرید. در هنگامی که بازی می‌کنید، نماد، پوسته اسلحه و یونیفرم به شما داده می‌شود و چالش‌های هفتگی نیز به شما این فرصت را می‌دهند که جایزه‌های بیشتری دریافت کنید.

بسته الحاقی جدید یا همان چپتر ششم بازی Battlefield 5 به نام Into The Jungle، در تاریخ ۱۷ بهمن (شش فوریه) عرضه خواهد شد.

بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 5
Telegram
بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *