معماری
خانه / اخبار بازی / بودجه‌ی بازی Star Citizen از مرز ۲۵۰ میلیون دلار عبور کرد

بودجه‌ی بازی Star Citizen از مرز ۲۵۰ میلیون دلار عبور کرد

به طور حتم، بازی Star Citizen یکی از جاه‌طلبانه‌ترین عناوین صنعت بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. ساخت این بازی از سال ۲۰۱۱ توسط استودیوی کلود ایمپریم گیمز (Cloud Imperium Games) و از طریق کمپین کیک‌استارتر آغاز شد. تاکنون برخی از قسمت‌ها و فازهای این بازی توسعه یافته و حال طبق جدیدترین خبر منتشر شده، بودجه‌ی بازی Star Citizen از مرز ۲۵۰ میلیون دلار عبور کرد.

بودجه‌ی بازی Star Citizen

این خبر در گزارش صفحه‌ی وب‌سایت رسمی بازی Star Citizen درج شده است. این بازی در ابتدای سال ۲۰۱۹ کار خود را با بودجه‌ی ۲۱۳٫۴ میلیون دلاری شروع کرد و حال این مقدار نزدیک به انتهای سال، با افزایش رقمی حدود ۳۷ میلیون دلار همراه بوده است. همچنین اخیرا رویداد CitizenCon آغاز شده و تا روز ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹) در جریان است.

در طی این رویداد، کریس رابرتز (Chris Roberts)، موسس استودیوی کلود ایمپریم گیمز، اطلاعات جدیدی را از این بازی ارائه داد. بخشی از گیم‌پلی Star Citizen در یک مرحله‌ی مخفی‌کاری نمایش داده شد و در کنار آن نیز اعلام شد که نسخه‌ی ۳٫۸ از آلفای این بازی برای عرضه در ماه دسامبر سال جاری میلادی در نظر گرفته شده است. در حال حاضر یک رویداد پرواز آزاد در حال اجراست که امکان پرواز با برخی از کشتی‌های فضایی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. بازی Star Citizen به صورت دسترسی اولیه و رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. با این حال، هنوز زمان کامل شدن این بازی و عرضه‌ی رسمی آن مشخص نشده است.

بودجه‌ی بازی Star Citizen
Telegram

بودجه‌ی بازی Star Citizen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *