معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Assassin’s Creed Valhalla احتمالا بزرگ ترین نقشه سری را خواهد داشت

بازی Assassin’s Creed Valhalla احتمالا بزرگ ترین نقشه سری را خواهد داشت

درحالی‌که اوایل ماه جاری و پس از معرفی رسمی بازی Assassin’s Creed Valhalla مالک تفاها (Malek Teffaha) رئیس بخش ارتباطات یوبیسافت در خاورمیانه اعلام کرد که وسعت دنیای این عنوان در مقایسه با بازی Assassin’s Creed Odyssey کوچک‌تر خواهد بود، باتوجه به مصاحبه جدید تهیه کننده این عنوان به‌نظر می‌رسد که تغییراتی در وسعت نقشه بازی جدید این فرنچایز ایجاد شده و با نقشه بزرگ‌تری رو به رو خواهیم بود.

بازی Assassin’s Creed Valhalla

جولین لافریر (Julien Laferriere) تهیه کننده پروژه بازی Assassin’s Creed Valhalla به‌تازگی در مصاحبه با یک خبرنگار فرانسوی به نام جولین چیه‌زی (Julien Cheize) اعلام کرد که نقشه این بازی در مقایسه با نقشه بازی Assassin’s Creed Odyssey بزرگ‌تر خواهد بود و افزود:

من مایلم که در مورد وسعت دنیای این بازی اعلام کنم که احتمالا وسعت آن کمی بزرگ‌تر از دنیای بازی AC Odyssey خواهد بود. در حال حاضر من به‌صورت دقیق تفاوت وسعت نقشه این دو عنوان را نمی‌دانم اما ]باید اعلام کنم که[ ما فقط کشور انگلستان را به تنهایی خلق نکرده‌ایم بلکه بخش‌هایی از کشور نروژ نیز در دنیای بازی وجود دارد. در دنیای این بازی مکان‌ها و دنیاهای مخفی دیگری نیز وجود دارد که امروز نمی‌توانم در مورد آن‌ها صحبت کنم چراکه به وسعت دنیای بازی ربط پیدا می‌کنند. این عنوان، بازی کوچکی نیست بلکه یک بازی شدیدا جاه‌طلبانه است و بازیکن‌ها را برای ساعات زیادی به خود مشغول خواهد کرد.

چندی پیش نیز براساس لیست منتشر شده توسط وبسات آمازون و صحبت‌های یک خورده فروش، شایعه‌ای مبنی بر انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل کنونی و نسل بعد در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ۱۳۹۹) منتشر شد که یوبیسافت هنوز این شایعه را تایید یا تکذیب نکرده است.

بازی Assassin’s Creed Valhalla
Telegram
بازی Assassin’s Creed Valhalla
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *