معماری
خانه / اخبار / اسپنسر | ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس بهترین عرضه‌ تاریخ ایکس‌ باکس را داشته است

اسپنسر | ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس بهترین عرضه‌ تاریخ ایکس‌ باکس را داشته است

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌ باکس مایکروسافت، اعلام کرده است که کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس توانسته رکورد فروش ایکس‌ باکس به هنگام عرضه را جا به کند و از این لحاظ به موفق‌ترین ایکس‌ باکس تاریخ تبدیل شود.

ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس

ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس بهترین کنسول های تاریخ مایکروسافت

به نظر می‌رسد که مایکروسافت از اشتباهات خود در نسل هشتم درس گرفته است و در عوض این نسل را قدرتمند آغاز کرده است. کنسول قدرتمندتر و البته یک نسخه‌ی ارزان‌تر و بودجه‌محورتر و همچنین خرید ناشر بزرگی مانند بتسدا (Bethesda) و ارائه‌ی سرویس گیم پس که واقعا ارزشمندترین سرویس دنیای بازی‌های ویدیویی است، همه دست به دست هم داده‌اند تا این بار ایکس‌ باکس بتواند شروع بسیار خوبی از لحاظ فروش کنسول داشته باشد.

کنسول‌های جدید مایکروسافت دو روز پیش عرضه شدند و تنها ۲۴ ساعت طول کشید تا این کنسول‌ها رکورد پرفروش‌ترین عرضه‌ی تاریخ ایکس‌ باکس را بشکنند. اعداد و ارقام دقیقی برای این رکورد اعلام نشده است، اما می‌دانیم که ایکس‌ باکس وان در ۲۴ ساعت اول خود توانسته بود که ۱ میلیون نسخه بفروشد. اسپنسر هم این موفقیت تاریخی ایکس‌ باکس سری ایکس|اس را در توییتر اعلام کرد:

از اینکه باعث بزرگ‌ترین عرضه‌ی تاریخ ایکس‌ باکس شده‌اید ممنون هستم. در ۲۴ ساعت موفق به فروش بیشتر از هر ایکس‌ باکسی در تاریخ شده‌ایم.

همچنین اسپنسر تایید کرد که مایکروسافت در حال کار برروی تامین کردن کنسول‌های لازم برای فروشگاه‌ها است:

ما در حال کار با فروشگاه‌ها هستیم تا بتوانیم هر چه زودتر ایکس‌ باکس‌های بیشتری را برای شما تدارک ببینیم. شما به ما قدرت متحدکننده‌ی بازی را نشان داده‌اید که مهم‌ترین چیز است.

چند سالی می‌شود که مایکروسافت آمار فروش دقیق ایکس‌ باکس را به اشتراک نگذاشته است و به گفته‌ی اسپنسر، این کار باعث می‌شود تا هدف اصلی تیم آن‌ها تغییر کند:

می‌دانیم که ممکن است این کار صادقانه به نظر نرسد و از این بابت متاسفم، اما نمی‌خواهم که تیم من برروی فروش کنسول تمرکز داشته باشد. خروجی اصلی کار ما این است که تعداد بیشتری بازی‌باز را برای مدت بیشتری پای بازی‌ها بنشانیم. این هدف اکس‌باکس است.

ایکس‌ باکس سری ایکس|اس هم اکنون به صورت جهانی عرضه شده است. نظر شما چیست؟ کدام یک از کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت را خریداری می‌کنید؟

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *