معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / اپل واچ رکورد فروش کل صنعت ساعت سازی سوئیس را زد

اپل واچ رکورد فروش کل صنعت ساعت سازی سوئیس را زد

 گزارش های مالی و آماری اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل با تولید اپل واچ توانسته صنعت ساعت سازی سوئیس را به طور کامل از دور رقابت ها کنار بزند.

اپل واچ

بر اساس گزارش موسسه Strategy Analytics شرکت اپل در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۳۰٫۷ میلیون واحد ساعت هوشمند اپل واچ به فروش رسانده است که در مقایسه با فروش ۲۲٫۵ میلیون واحدی سال ۲۰۱۸، نزدیک به ۳۶ درصد رشد را تجربه کرده است.

اپل به طور کامل توانسته صنعت ساعت سازی سوئیس را از عرصه رقابت فروش ساعت های مچی کنار بزند. بر این اساس کل شرکت های ساعت سازی سوئیس در سال ۲۰۱۹ میلادی نزدیک به ۲۱٫۱ میلیون واحد از این دسته محصولات را به فروش رسانده اند. علاوه بر این، صنعت ساعت سازی سوئیس نزدیک به ۱۳ درصد رشد منفی را در زمینه فروش محصولات تجربه کرده است که بر اساس ادعای Strategy Analytics به طور مشخص به رقابت با بازار ساعت های هوشمند شرکت اپل مربوط هستند.

Strategy Analytics اعلام کرده که صنعت ساعت سازی سوئیس به دلیل عدم تمایل به عرضه محصولات هوشمند و مدرن تر به حاشیه رانده شده است و میزان تقاضا برای خرید این محصولات کلاسیک در حال کاهش است. از طرف دیگر شرکت های سازنده ساعت های هوشمند و از جمله آنها شرکت اپل به در صدر تولید کنندگان این محصولات مدرن قرار دارند در حال رشد قابل توجه در زمینه فروش محصولات هوشمندتر هستند.

این مسئله به طور مشخص نشان میدهد که شرکت اپل توانسته نبض بازار ساعت های مچی را نیز در اختیار بگیرد و با کارخانه های بزرگ سوئیسی در زمینه فروش ساعت های مچی رقابت کند.

فروش ساعت های هوشمند در طول سال های گذشته همواره رو به افزایش بوده است و سطح تقاضا برای خرید این محصولات در مقایسه با ساعت های مچی کلاسیک به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

اپل واچ
Telegram
اپل واچ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *