معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / اپل در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۹۹ میلیون ایفون ۱۲ به فروش می‌رساند

اپل در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۹۹ میلیون ایفون ۱۲ به فروش می‌رساند

گزارش‌های منتشر شده از فعالیت‌های شرکت اپل حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۰ میلادی ۴ مدل آیفون با سیستم ارتباطی ۵G را آماده عرضه کند که احتمالاً به سری ایفون ۱۲ معروف خواهند بود.

ایفون 12

در این بررسی‌ها مشخص شده است که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۹۹ میلیون آیفون ۱۲ و سری محصولات مربوط به این تلفن هوشمند را به فروش می‌رساند. گزارش‌های منتشر شده تا پیش از این در مورد معرفی و عرضه آیفون‌های مبتنی بر سیستم ارتباطی ۵G حاکی از فروش بیشتر این محصولات بودند؛ اما حالا مشخص شده که شیوع ویروس کرونا در چین و کشورهای دیگر به تولید انبوه آیفون‌های شرکت اپل ضربه زده است و این مسئله می‌تواند در آینده باعث کاهش فروش آیفون ۱۲ در پایین‌تر از سطح قابل انتظار می‌شود.

با این وجود شرکت‌های تحلیلی بر این باور هستند که فروش آیفون ۱۲ و سری محصولات زیر شاخه آن که مجموعاً ۴ مدل تلفن هوشمند را تشکیل می‌دهند، فروش بسیار زیادی نسبت به دیگر تلفن‌های هوشمند تولید شده توسط شرکت اپل می‌شوند. بر این اساس شرکت اپل تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی احتمالاً نزدیک به ۱۹۹ میلیون آیفون ۱۲ را به فروش می‌رساند.

شرکت اپل تا پیش از این تصمیم داشت تا با کوالکام در زمینه تأمین قطعه‌های ارتباطی این تلفن‌های هوشمند همکاری کند با این حال قطعات طراحی شده توسط شرکت کوالکام تا حدودی بزرگ‌تر از سطح انتظار مدیران اپل بودند و همکاری در این زمینه متوقف شد. اپل تصمیم گرفته تا قطعات ارتباطی آیفون را به صورت مستقل تولید کند که این مسئله باعث می‌شود تا سطح درآمد شرکت اپل از فروش نهایی آیفون ۱۲ و محصولات زیر شاخه آن تغییر قابل توجهی داشته باشد.

ایفون 12
Telegram
ایفون 12
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *