معماری
خانه / موبایل و تبلت / اپل در حال ساخت ایفون با روکش شیشه‌ ای یکپارچه است

اپل در حال ساخت ایفون با روکش شیشه‌ ای یکپارچه است

شرکت اپل در تلاش است تا ایفون با روکش شیشه‌ ای یکپارچه را طراحی و تولید کند که تمامی بخش‌های آن را فرامی‌گیرد.

ایفون با روکش شیشه‌ ای

بر اساس اطلاعات منتشرشده از یکی از پتنت های جدید شرکت اپل، آیفون با روکش شیشه‌ای یک پارچه یکی از محصولاتی است که احتمالاً به زودی از طرف این شرکت آماده عرضه به بازار می‌شود.

شرکت اپل این پتنت را با عنوان ELECTRONIC DEVICE WITH GLASS ENCLOSURE به ثبت رسانده است و در آن نام برخی از متخصصین فعال خود را نیز برای تولید این محصول آورده است. عنوان این پتنت به‌طور مشخص شامل یک دستگاه الکترونیکی جدید با بدنه شیشه‌ای است.

اپل اعلام کرده که در این پتنت به‌طور کامل تمامی بخش‌های طراحی شده از آیفون به‌صورت شیشه‌ای طراحی خواهند شد. تا پیش از این و مشخصاً از سال ۲۰۱۷ میلادی پنل پشتی تمامی آیفون‌ها را به‌صورت شیشه‌ای طراحی کرده بود. با این حال بخش کناری این تلفن‌های هوشمند با روکش‌های آلومینیومی و استیل طراحی و ساخته می‌شدند.

شرکت اپل احتمالاً در سال‌های آینده این طراحی را به مرحله بهره برداری می‌رساند و این محصولات جدید را آماده عرضه به بازار می‌کند.

ایفون با روکش شیشه‌ ای

در این پتنت تصاویری وجود دارد که نشان دهنده آن است که پنل کناری به‌طور کامل حذف می‌شود و روکش شیشه‌ای نمایشگر جایگزین آن می‌شود. این طراحی شباهت زیادی به طراحی گلکسی های پرچم‌دار که با پسوند اج تولید می‌شوند دارد و شرکت اپل قابلیت‌های ویژه‌ای را در آن اعمال می‌کند.

شرکت اپل همچنین اعلام کرده که رابط کاربری سیستم عامل آی او اس به خاطر این تغییرات باز طراحی خواهند شد. اپل رابط گرافیکی کاربری اپل را تغییر می‌دهد و نزدیک به ۱۱۷ آیکون جدید را به خاطر اعمال این تغییرات در سیستم عامل عرضه می‌کند.

ایفون با روکش شیشه‌ ای
Telegram
ایفون با روکش شیشه‌ ای
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *