معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / امار فروش بازی Cyberpunk 2077 از مرز ۱۳ میلیون نسخه عبور کرد

امار فروش بازی Cyberpunk 2077 از مرز ۱۳ میلیون نسخه عبور کرد

شرکت سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی اعلام کرده است که امار فروش بازی Cyberpunk 2077 از ۱۳ میلیون نسخه برروی تمامی پلتفرم‌ های مقصد عبور کرده است.

امار فروش بازی Cyberpunk 2077

امار فروش بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077، محصول استودیو‌ لهستانی سی‌ دی پراجکت رد است که دو هفته قبل برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی (که البته به لطف قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس، این اثر برروی کنسول‌های نسل نهمی نیز قابل بازی کردن است) و همین‌ طور سرویس گوگل استیدیا منتشر شد و به واسطه‌ی مشکلات فنی گسترده‌ی خود مورد انتقاد بسیار شدید جامعه‌ بازی‌بازان سراسر جهان قرار گرفت.

مشکلات فنی این اثر به قدری در زمان انتشار زیاد و کم‌نظیر بود که شرکت سونی اقدام به حذف موقتی بازی Cyberpunk 2077 از فروشگاه پلی‌استیشن کرد. همچنین شرکت سی‌دی پراجکت رد پس از دریافت این بازخوردها طی بیانیه‌ای از جامعه‌ی بازی‌بازان عذرخواهی و اعلام کرد علاوه بر به‌روزرسانی‌های بزرگی که در ۲ ماه ابتدایی سال ۲۰۲۱ برای بازی‌ Cyberpunk 2077 در جهت رفع اکثر مشکلات فنی و باگ‌ها منتشر خواهد شد، تمامی تلاش خود را در جهت فراهم آوردن بستر مناسب برای بازی‌بازانی که تمایل به بازپرداخت این اثر دارند، خواهد کرد.

امار فروش بازی Cyberpunk 2077
حال شرکت سی‌دی پراجکت به تازگی اعلام کرده است که مجموع فروش بازی Cyberpunk 2077 بر روی تمامی پلتفرم‌های مقصد، به صورت فیزیکی و دیجیتالی از رقم ۱۳ میلیون نسخه عبور کرده است. این میزان از فروش در حالی است که هیچ‌کدام از نسخه‌های بازپرداخت شده در افزایش این آمار دخیل نبوده‌اند.

همچنین شرکت سی‌دی پراجکت رد دلیل اعلام این خبر را اطمینان سرمایه‌گذاران از فروش مناسب این اثر با وجود تمامی مشکلاتی که در این مدت پیرامون بازی Cyberpunk 2077 به وجود آمده و برخی از رسانه‌ها نیز سعی در عظیم‌تر جلوه دادن آن کرده‌اند، اعلام کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون برای خرید و تجربه کردن از طریق پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی (درحال حاضر فقط به صورت فیزیکی) و مایکروسافت قابل خرید و تجربه کردن است. همچنین بنابر اعلام قبلی شرکت سی‌دی پراجکت رد، انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار به‌روزرسانی مخصوص کنسول‌های نسل نهمی برای بازی Cyberpunk 2077 باشیم.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *