معماری
خانه / اخبار بازی / افزایش کاربران کال اف دیوتی وارزون به بیش از ۳۰ میلیون نفر در عرض ۲ هفته

افزایش کاربران کال اف دیوتی وارزون به بیش از ۳۰ میلیون نفر در عرض ۲ هفته

کال اف دیوتی وارزون به تازگی آماده عرضه شده است و حالا توانسته در مدت ۲ هفته به بیش از ۳۰ میلیون نفر کاربر فعال برسد.

کال آف دیوتی وارزون

این بازی با احتساب این تعداد از کاربران توانسته به راحتی رکورد بازی‌های آنلاین انبوه بتل رویال را شکانده است و از بازی‌هایی نظیر فورتنایت و اپکس لجندز جلو بزند. کال آف دیوتی وارزون یکی از زیر شاخه‌های بازی مدرن وارفیر حساب می‌شود که در حالت بتل رویال امکان حضور تعداد زیادی از کاربران را در یک بازی می‌دهد. در هر ست از این بازی ۱۵۰ بازیکن می‌توانند به صورت هم‌زمان با یکدیگر مبارزه کنند و در نهایت برنده بازی در پایان زمان، تعیین شود.

کال آف دیوتی وارزون یکی از مهم‌ترین موفقیت‌های فرانچیز بازی‌های ندای وظیفه به حساب میاید که در طول چند هفته گذشته توانسته به موفقیتی شگرف دست پیدا کند. این بازی در حال حاضر توانسته رکورد جذب کاربر فعال در مدت زمان کوتاه پس از عرضه را در میان رقیبان خود بشکاند و پیش بینی می‌شود که تعداد کاربران فعال آن در آینده نزدیک افزایش بسیار چشم گیری داشته باشد.

کال آف دیوتی وارزون با پشتیبانی از سرورهای قدرتمند اکتیویژن توانسته بدون کمترین مشکل فنی تا به امروز پاسخگوی تعداد زیادی از کاربران باشد و به همین دلیل می‌توان آن را پرچم‌دار بازی‌های بتل رویال در نظر گرفت. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این بازی در آینده نه چندان دور می‌تواند به رکوردی بیش از تعداد هفتاد میلیون کاربر فعال برسد و به راحتی جایگاه بازی مشهوری نظیر فورتنایت را بگیرد و به موفق‌ترین بازی عرضه شده درزمینهٔ بتل رویال تبدیل شود.

 کال آف دیوتی وارزون
Telegram
کال آف دیوتی وارزون
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *