معماری
خانه / پلی استیشن 5 / آغاز شخصی سازی کردن دارندگان پلی استیشن ۵

آغاز شخصی سازی کردن دارندگان پلی استیشن ۵

درحالی که کمتر از یک هفته از عرضه‌ی جهانی کنسول نسل نهمی شرکت سونی در سراسر جهان می‌گذر، به نظر می‌رسد برخی از دارندگان کنسول پلی استیشن ۵ در همین زمان کوتاه موفق به شخصی سازی کنسول و همین‌طور کنترلر DualSense خود شده‌اند. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این طراحی‌های زیبا داشته باشیم.

پلی‌ استیشن 5

همان‌طور که گفته شد، تنها چند روز از عرضه‌ی سراسری کنسول پلی استیشن ۵ می‌گذرد و به نظر می‌رسد برخی از بازی‌بازان در این چند روزه به‌ جای آنکه به تجربه‌ی بازی‌های نسل نهمی برروی کنسول خود بپردازند، مشغول طراحی و ساخت پوسته برای پلی‌ استیشن ۵ و همین‌طور کنترلر آن یعنی DualSense بوده‌اند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بهترین طراحی‌هایی که در این چند روزه با بیشترین استقبال از سوی بازی‌بازان روبرو شده است.

اولین طراحی که می‌توان گفت ساده‌ترین در میان دیگر طراحی‌ها نیز است، مربوط می‌شود به شخصی با نام کاربری Hawkijustin در وب‌سایت ردیت (Reddit). در این شخصی‌سازی ما شاهد کنسول تماماً سیاه‌رنگ پلی‌استیشن ۵ هستیم که مطمئناً بسیاری از بازی‌بازان سراسر جهان هم‌اکنون منتظر معرفی شدن رسمی آن از سوی شرکت سونی هستند. شما در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این شخصی‌سازی را مشاهده کنید.

پلی استیشن 5

پلی استیشن 5

دومین طراحی مربوط می‌شود به شخصیت با نام کاربری Craayons در وب‌سایت ردیت. در این شخصی‌سازی شاهد جمجمه‌ای هستیم که در پس آن لوگوی (Logo) پلی‌استیشن نهفته است. این طراحی به دلیل رنگ‌بندی‌های زیبا و هوشمندانه‌ی خود (مخصوصاً در قسمت‌هایی که شاهد برخورد علامت پلی‌ استیشن با جمجمه هستیم) یکی از شخصی‌سازی‌هایی است که این روزها با استقبال بسیاری از سوی کاربران اینترنتی مواجه شده است.

پلی استیشن 5

 

و اما سومین طراحی و همین‌طور آخرین طراحی از کنسول پلی‌ استیشن ۵ که قرار است در ادامه آن‌ را مشاهده کنیم، مربوط می‌شود به مشهورترین قهرمان حال حاضر سراسر جهان یعنی مرد عنکبوتی (Spider-Man) که این روزها به واسطه‌ی عرضه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای کنسول نسل نهمی شرکت سونی دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است. شخصی‌سازی که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد توسط شخصی با نام کاربری akarshbansal11 در وب‌سایت ردیت طراحی و ساخته شده است.

پلی استیشن 5

اولین شخصی‌سازی کنترل DualSense که در ادامه شما آن را مشاهده خواهید کرد، همچون کنسول پلی‌ استیشن ۵ مربوط می‌شود به نسخه‌ی تماماً سیاه این کنترلر نسل نهمی که مطمئناً بسیاری از بازی‌بازان همچون کنسول سیاه‌رنگ پلی استیشن ۵ منتظر معرفی رسمی آن از سوی شرکت سونی هستند. یکی از مواردی که در این شخصی‌سازی جلب توجه می‌کند، جایگزین کردن دکمه‌های اشکال هندسی کنترلر DualSense با DualShock 4 است که باعث هرچه زیباتر شدن این شخصی‌سازی شده است. طراحی که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد توسط شخصی با نام کاربری Yakuza83 ساخته شده است.

پلی استیشن 5

اما طراحی بعدی که قصد داریم آن را برای شما به نمایش بگذاریم شخصی‌سازی یکدستی از رنگ بنفش اتمی (Atomic Purple) است که با نام بنفش کهکشانی (Galaxy Purple) نیز شناخته می‌شود و ما را تا حد زیادی به یاد یکی از باندهای کنسول گیم بوی (Game Boy) می‌اندازد. شما در ادامه می‌توانید این شخصی‌سازی زیبا که توسط فردی با نام کاربری KrysSpace در وب‌سایت ردیت ساخته شده است را مشاهده کنید.

پلی استیشن 5

با توجه به شخصی‌سازی‌های زیبایی که از کنسول پلی استیشن ۵ و کنترلر DualSense آن هم در هفته‌ی ابتدایی عرضه‌ی آن‌ها مشاهده کردیم، انتظار می‌رود در آینده‌ای نه چندان دور، شاهد طراحی‌های بسیار زیبا و خلاقانه‌ای از سوی بازی‌بازان خوش‌ذوق برای کنسول نسل نهمی شرکت سونی باشیم.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ هم‌اکنون برای خرید در سراسر جهان در دسترس بازی‌ بازان است.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *